fbpx

Kilka sposobów na krótkie nogi

Porady sylwetkowe

Pamiętaj! Nie musisz być niska, żeby mieć krótkie nogi. Dla mnie, w stylizacji, znaczenie mają proporcje. Można mieć 173 cm i mieć krótkie nogi albo 166 cm i nogi aż do nieba. Ważny jest więc stosunek długości nóg do wzrostu i długość talii. Na proporcje te oczywiście możesz wpłynąć ubraniem: są takie rozwiązania, które dodadzą twoim optycznie kilku centymetrów i takie, których musisz unikać jak ognia.

Nogi możemy wydłużyć optycznie za pomocą kilku sztuczek. O nich właśnie opowiadam w najnowszym video poradniku.
Film jest kolejnym z serii: Kilka sposobów na…
Pojawiły się już między innymi: wąskie biodra, wąskie ramiona, szerokie biodra, szerokie ramiona.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak za pomocą spodni, spódnic, butów, koloru i wzorów wydłużyć albo nie skrócić nóg, zapraszam na film:

Jeżeli chcesz odkryć więcej informacji na temat fasonów spodni, ale również bluzek, spódnic, sukienek, mam dla Ciebie coś więcej. Chcę zaprosić Cię do zapoznania się z kursem online Kod Sylwetki.

Kurs jest skierowany do kobiet, które szukają informacji o tym, jak dobrać KAŻDY element ubioru do swojego ciała: nakrycia głowy, biżuterię, dekolty, rodzaje rękawów, nogawek, długości spodni, rodzaje butów, torebek. Uff, jest tego sporo. Wejdź tutaj, aby zapisać się na listę osób zainteresowanych dołączeniem do kursu i móc otrzymać go w niższej cenie.

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Biała koszula a różne style

Biała koszula a różne style

Biała koszula w różnych stylach i na różne okazje! Zapraszam na wideoporadnik oraz jego luźną transkrypcję!   Biała koszula nie zawsze musi być elegancka. Zapraszam Cię do poszerzenia swoich horyzontów, zainspiruj się jak możesz wykorzystać białą koszulę! Biała koszula nie musi (...)

Czytaj więcej
Buty do spódnic i sukienek na wiosnę i lato!

Buty do spódnic i sukienek na wiosnę i lato!

Jakie są zasady dobierania wiosennych i letnich butów do sukienek i spódnic? Jeśli chcesz się dowiedzieć, to zapraszam na  wideo poradnik. Na początek kilka ogólnych zasad: Lekkie optycznie buty dla osób niskich, dla sylwetek E, A Buty szalone, z kolorami, (...)

Czytaj więcej
Czy każdemu pasuje biała koszula?

Czy każdemu pasuje biała koszula?

Czy biała koszula jest dla wszystkich?! Co na temat białej koszuli mówi teoria 12 typów kolorystycznych? Zapraszam do obejrzenia wideo poradnika: Czy biała koszula to naprawdę must have? Czy każda z nas musi mieć ją w swojej szafie? Nie jestem (...)

Czytaj więcej
Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.