Kilka sposobów na krótkie nogi

Porady sylwetkowe Opublikowano: środa, 8 lutego 2017

Pamiętaj! Nie musisz być niska, żeby mieć krótkie nogi. Dla mnie, w stylizacji, znaczenie mają proporcje. Można mieć 173 cm i mieć krótkie nogi albo 166 cm i nogi aż do nieba. Ważny jest więc stosunek długości nóg do wzrostu i długość talii. Na proporcje te oczywiście możesz wpłynąć ubraniem: są takie rozwiązania, które dodadzą twoim optycznie kilku centymetrów i takie, których musisz unikać jak ognia.

Nogi możemy wydłużyć optycznie za pomocą kilku sztuczek. O nich właśnie opowiadam w najnowszym video poradniku.
Film jest kolejnym z serii: Kilka sposobów na…
Pojawiły się już między innymi: wąskie biodra, wąskie ramiona, szerokie biodra, szerokie ramiona.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak za pomocą spodni, spódnic, butów, koloru i wzorów wydłużyć albo nie skrócić nóg, zapraszam na film:

Jeżeli chcesz odkryć więcej informacji na temat fasonów spodni, ale również bluzek, spódnic, sukienek, mam dla Ciebie coś więcej. Chcę zaprosić Cię do zapoznania się z kursem online Kod Sylwetki.
Już w czerwcu 2019 rusza jego kampania promocyjna. Skierowany jest on do kobiet, które szukają informacji o tym, jak dobrać KAŻDY element ubioru do swojego ciała: nakrycia głowy, biżuterię, dekolty, rodzaje rękawów, nogawek, długości spodni, rodzaje butów, torebek. Uff, jest tego sporo. Wejdź tutaj, aby zapisać się na listę osób zainteresowanych dołączeniem do kursu.

Gdy tylko pojawi się kampania promocyjna, natychmiast Cię o tym poinformujemy.

 

Komentarze

Blog

Czytaj także...

Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.