fbpx

Kilka sposobów na krótkie nogi

Porady sylwetkowe

Pamiętaj! Nie musisz być niska, żeby mieć krótkie nogi. Dla mnie, w stylizacji, znaczenie mają proporcje. Można mieć 173 cm i mieć krótkie nogi albo 166 cm i nogi aż do nieba. Ważny jest więc stosunek długości nóg do wzrostu i długość talii. Na proporcje te oczywiście możesz wpłynąć ubraniem: są takie rozwiązania, które dodadzą twoim optycznie kilku centymetrów i takie, których musisz unikać jak ognia.

Nogi możemy wydłużyć optycznie za pomocą kilku sztuczek. O nich właśnie opowiadam w najnowszym video poradniku.
Film jest kolejnym z serii: Kilka sposobów na…
Pojawiły się już między innymi: wąskie biodra, wąskie ramiona, szerokie biodra, szerokie ramiona.

Jeżeli chcesz zobaczyć jak za pomocą spodni, spódnic, butów, koloru i wzorów wydłużyć albo nie skrócić nóg, zapraszam na film:

Jeżeli chcesz odkryć więcej informacji na temat fasonów spodni, ale również bluzek, spódnic, sukienek, mam dla Ciebie coś więcej. Chcę zaprosić Cię do zapoznania się z kursem online Kod Sylwetki.

Kurs jest skierowany do kobiet, które szukają informacji o tym, jak dobrać KAŻDY element ubioru do swojego ciała: nakrycia głowy, biżuterię, dekolty, rodzaje rękawów, nogawek, długości spodni, rodzaje butów, torebek. Uff, jest tego sporo. Wejdź tutaj, aby zapisać się na listę osób zainteresowanych dołączeniem do kursu i móc otrzymać go w niższej cenie.

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.