fbpx

Referencje

Dziękuję za warsztaty sylwetkowe. To spotkanie było niezwykłym przeżyciem jak i wartościowym doświadczeniem. To było 5h cennego czasu, w którym Ola w profesjonalny i życzliwy sposób przekazała wiedzę na temat rodzajów sylwetek, uporządkowywania szafy, ale nie tylko.

Na pewno wpłynęła na mój, jak i zapewne reszty uczestniczek, sposób myślenia o atrakcyjności, a także sposób postrzegania samej siebie. Podczas warsztatów usłyszałam dużo miłych słów na temat swojej sylwetki. To co dla innych było atutem, dla mnie było niedoskonałością. To dobrze usłyszeć od innych jak się jest odbieraną.

Warsztaty na pewno pomogą w zmianach zewnętrznych, ale także wewnętrznych 😊

Dlatego polecam warsztaty sylwetkowe każdej kobiecie, niezależnie od wieku. To dobrze zainwestowany czas.

Aleksandra B.

Dziękuję za warsztaty sylwetkowe Atrakcyjna Ty. Muszę przyznać, że miałam co do nich obawy, czy to nie jest niepotrzebne wydawanie pieniędzy, ale zdecydowanie nie żałuję ani czasu, ani pieniędzy, które poświęciłam na warsztaty. Ola jest przesympatyczną osobą z bardzo profesjonalnym podejściem do swojej pracy, świetnie potrafi przekazać swoją wiedzę. Warsztaty zainspirowały mnie do
porządnego przeglądnięcia mojej szafy. Wiem już, czego powinnam się bez żadnych wątpliwości pozbyć i jakie rzeczy kupować w przyszłości. Czas spędzony na warsztatach mija bardzo szybko i w bardzo fajnej atmosferze. Polecam!

Agnieszka z Tychów

Jakiś czas temu natknęłam się na stronę kodstylu i obejrzałam chyba wszystkie filmiki Pani Aleksandry.
Porady, sposób przekazywania informacji i sama prowadząca wywarły na mnie bardzo pozytywne wrażenie.
Poszłam o krok dalej i postanowiłam zrobić coś dla siebie – zapisałam się na warsztaty sylwetkowe.

Jakbym miała opisać te warsztaty i prowadzącą, to jest to absolutnie górna półka!

Polecam wszystkim kobietom: młodszym i starszym.
Ogromna wiedza przekazana w profesjonalny sposób, życzliwość i indywidualne podejście do każdej z uczestniczek spowodowały, że postanowiłam oddać się w ręce Pani Oli i poddać się analizie klorystycznej. Czekam z niecierpliwością na spotkanie.

Małgorzata Z.

Warsztaty sylwetkowe z Aleksandrą Frątczak-Biś, w których niedawno miałam przyjemność brać udział, to 5 godzin, z których każda minuta jest przepełniona cenną wiedzą na temat typów kobiecych sylwetek. Wszystkim kobietom szukającym na siłę mankamentów w swoim ciele serdecznie takie spędzenie czasu polecam, ponieważ człowiek wychodzi zbudowany i podbudowany, a kompleksy, które najprawdopodobniej wiele z nas ma, zaczynają być coraz mniej wyraźne. Dowiadujemy się w bardzo miłej i profesjonalnej atmosferze, co ubierać, czego nie, czy też na jakich kryteriach opierać remanent szafy, z której codziennie korzystamy. Warto dodać osobowość i profesjonalizm Aleksandry – ciepła, życzliwa, uśmiechnięta kobieta, która ewidentnie wkłada całe serce w to, co robi.
Nie mam żadnych zastrzeżeń, o warsztatach mogę się wypowiedzieć wyłącznie w samych superlatywach, więc wszystkim serdecznie je polecam!

Kasia Rok

Wciąż pozostaję pod ogromnym wrażeniem sobotniego spotkania! Cieszę się, że wzięłam udział w warsztatach, były lepsze niż sobie wyobrażałam 🙂 Ola wspaniale przygotowana, wie jak poprowadzić grupę rozgadanych i rozentuzjazmowanych kobiet, by przekazać swoją rozległą wiedzę. Miałam poczucie, że jestem zauważona i jestem w centrum uwagi – myślę, że jak każda z obecnych. Wydaje się, że nie ma nic prostszego niż się ubrać, a im więcej się wie tym trudniej.
Obserwując działania Oli, widzę, że jest bardzo pracowita, skupiona na swoim celu, ma pomysły na swój rozwój i na KOBIETĘ w rozumieniu stylu, elegancji i spójności wizerunku. Jeżeli, któraś w Was się zastanawia i waha – obiecuję WARTO 🙂 poznacie swoje sylwetki, ogólne zasady co można a czego unikać. Poznacie wspaniałe, piękne dziewczyny. Polecam!!

Magdalena

Uczestnictwo w warsztacie z typów sylwetki uważam za bardzo wartościowe doświadczenie. Cieszę się, że taką przyjemność sobie sama zafundowałam 🙂 To był dobry czas, spędzony w miłym gronie uczestniczek i profesjonalnej prowadzącej. Polecam! Cel warsztatu osiągnęłam w pełni; już wiem, jakim typem sylwetki jestem, jakie są moje atuty, jak podkreślać je ubiorem. Każda droga zaczyna się od pierwszego kroku… warsztaty sylwetkowe są kolejnym krokiem na mojej drodze do doskonalenie własnego stylu i dbania o siebie. To fajna przygoda i jakże mnie cieszą jej efekty, które są też zauważalne przez otoczenie. Udział w warsztatach przyśpieszył także znacząco porządki w szafie 🙂 Dziękuję za inspirację!!

Dorota

Na warsztaty sylwetkowe zapisałam się w ostatniej chwili, bo akurat zwolniło się miejsce. Olę znam głownie z filmików i książki. Przyszłam więc zaciekawiona tym, co będzie się działo. Było kameralna, grupa kilkunastu kobiet jest odpowiednią atmosferą. Ola jest chyba najlepszą reklama tego co sama robi, świetnie ubrana, umalowana i do tego tryskająca energią.

Ucieszyło mnie to,że nie cały warsztat poświęcony był sylwetkom. Uważam,że ta część niesylwetkowa okazała się dla mnie bardziej przełomowa. Efekty są namacalne przed warsztami spakowałam do oddania torbę Ikea a po warsztatach spakowałam drugą. Bez żalu. W końcu mam w szafie to co lubię, w czym nie wstydzę się pokazywać a przede wszystkim w tym co czuję się dobrze. Zauważyłam,że miałam wiele rzeczy całkiem w dobrym stanie ale , których zwyczajnie nie lubiłam i przez to nie zakładałam ich.
Oczywiści z dokładnością Sherlocka obejrzałam wszystkie rzeczy pod kątem zniszczenia i 2 pary butów nie przeszły testu. Potem była część sylwetkowa. Nigdy nie przyglądałam się sobie pod tym kątem, bo jestem szczupła. Jednak wyczuwałam, że mimo szczuplej sylwetki nie we wszystkich fasonach jest mi dobrze. Teraz już wiem czego mam unikać a co wybierać by podkreślać swoje atuty.
Warsztat był dla mnie początkiem inspiracji w poszukiwaniu swojego stylu. Chciałam też bardzo podziękować uczestnikom za stworzenie miłej atmosfery.
A i wymyśliłam przysłowie:
Po warsztatach u Oli wyrzucanie szmatek, mniej boli:-)))

Ania

Pierwszy raz byłam na takim spotkaniu i muszę przyznać, że było świetnie. Fantastyczna atmosfera, wyjątkowe kobiety i bardzo przydatna wiedza. Już wiem jakim typem sylwetki jestem i wiem jak przygotować szafę. Na koniec dostałam mnóstwo komplementów na temat mojego wyglądu. Polecam serdecznie takie spotkanie ze Stylistką każdej kobiecie. Naprawdę warto.

Bernadetta

Warsztaty sylwetkowe to 4 godziny, które minęły jak 15 minut we wspaniałej atmosferze w towarzystwie wspaniałych dziewczyn 🙂 każda wyszła z głową pełną wiedzy i z uśmiechem na twarzy. Ogrom praktycznej wiedzy przekazanej jasno i z poczuciem humoru.
Polecam każdej kobiecie, która zastanawia się co z moją szafą jest nie tak, skoro się nie domyka, a nie ma co na siebie włożyć. Polecam!

Dominika

Ja według mojej maksymy „mam pomysł wiec działam” oraz zainspirowana Twoimi radami na warsztatach, wieczorem zrobiłam porządki w szafie i okazało się, że zostało mi niewiele ubrań.
Po zrobieniu porządku wyciągnęłam wnioski. Tak naprawdę kupowałam wiele ciuchów pod wpływem impulsu, nie pasujące do mnie tzn w innym stylu, nie do mojej figury, za małe na zasadzie „od jutra się odchudzam”.
W sumie wiem teraz jak chciałabym wyglądać dlatego z niecierpliwością czekam na nasze spotkanie 🙂

Kasia

Warsztaty sylwetkowe to bardzo treściwy, konkretny i merytoryczny czas. Warsztaty dają do myślenia na temat atrakcyjności i dają konkretną wiedzę jak uporządkować szafę i jak doprowadzić do sytuacji w której „Ależ ja mam się w co ubrać!” 🙂 Bardzo sensowne zajęcia. Polecam

Hania

Nie spotkałyśmy się osobiście (miałam usługę online), aczkolwiek jestem zadowolona w 100%. Pierwsze wrażenie – chyba szok, ze jednak nie ma co samemu dumać, jakim się jest typem kolorystycznym, a lepiej jak najszybciej udać się po poradę do profesjonalisty (ja myślałam, ze jestem albo Chłodnym Latem, albo Wiosna, a tu proszę – Zgaszona Jesień). Cala konsultacja jak rozmowa z przyjaciółką, nie ma żadnej „sztuczyzny” czy klepania tylko o usłudze; rozmawiałyśmy o moim typie, ale często zmieniałyśmy rozmowę na bardziej luźną i prywatna, co bardzo mi się podobało (jak wspomniałam wyżej – czułam się, jak na milej wizycie u przyjaciółki). Obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Justyna Michalak

Warsztaty sylwetkowe to świetny sposób na spędzenie sobotniego przedpołudnia. To co usłyszałam, przewróciło pozytywnie wyobrażenie o sobie – wyglądzie i sposobie ubierania. Porządek w szafie zrobiony, teraz idąc na zakupy bardziej świadomie wybieram ubrania, szukam odpowiednich fasonów. A ponadto, miałam okazję spotkać grono przesympatycznych kobiet i usłyszeć wiele komplementów! Prowadząca to istny wulkan energetyczny! jestem naładowana pozytywną energią. Gorąco polecam!

Asia

Warsztaty sylwetkowe z Olą były naprawdę dobrze wykorzystanym czasem! Każda kobieta potrzebuje czasem spojrzeć na siebie z boku, przy okazji skorzystać z rad fachowca i zastanowić się nad tym, co jest najistotniejsze w wyglądzie i jak to osiągnąć! Polecam każdemu, a szczególnie mamom. Szczęśliwa i zadbana mama, to szczęśliwe dziecko, no i oczywiście MĄŻ! Ola jest FACHOWCEM i to z górnej półki, a przy tym sympatyczna, ciepła, otwarta! Budzi wiele sympatii. Dziękuje za ten czas.

Agnieszka O. (mama trójki Maluszków)

Ciągle śpiewałam z córką „dlaczego gruszka chce być chuda jak pietruszka? ” Teraz po warsztatach sylwetkowych zabawne pytanie już nie jest tak ważne. Najważniejsze jest to, że każda z nas ma swoje atuty, tylko nie pamiętamy o nich, a skupiamy się na tym i wyolbrzymiamy to co się nam w nas nie podoba. W przemiłej atmosferze z profesjonalną prowadzącą zyskałam wiedzę z którą chcę iść do przodu, pewna siebie. Zdecydowanie polecam i zdecydowanie chce więcej.

Anetta

…. warsztaty sylwetkowe? A po ci to, pytały mnie moje starsze i młodsze koleżanki. Po co? Jeszcze tydzień temu sama nie byłam przekonana, czy w ogóle są mi potrzebne. Dziś już wiem, że takie szkolenie, w formie zapodanej i z tak profesjonalnym zespołem „Osobistej Stylistki” były mi niezbędne i konieczne. W szafie mam sporo ubrań, których intuicyjnie nie lubię i nie zakładam. Mam też takie, które atrakcyjności mojej nie podnoszą. Wciąż, do końca niezadowolona ze swego wyglądu, idę przez życie goniąc króliczka. Tymczasem, sobotnie warsztaty uświadomiły mi, jakim kluczem mogę podejść do kolejnych zakupów, w jaki sposób mogę kompletować garderobę, aby podkreślić atuty sylwetki. Bo, jak na warsztatach się okazało, atuty takie posiadam. Ba! Posiadała je każda z uczestniczek. Każda inne, każda
równie piękne i prawie każda nieświadoma takiego bogactwa. O zaletach i umiejętnościach szkoleniowych p. Oli Frątczak dużo pisać nie będę, bo są oczywiste. Pani Ola ujęła mnie ciepłą atmosferą spotkania, uwagą zorientowaną na nasze potrzeby oraz bardzo umiejętnie utrzymaną dyscypliną zajęć. Prelekcji towarzyszył piękny, wartki język wypowiedzi i niebanalna treść merytoryczna. Czas nam minął, jak z bicza strzelił.
Na szkoleniu przekonałam się, że dobry wygląd to nie kwestia zasobnego portfela a wiedzy, jak go osiągnąć.Mój następny krok to… analiza kolorystyczna.

Ala

Dziękuję za warsztaty sylwetkowe. To spotkanie to niezwykłe przeżycie. Przede wszystkim profesjonalizm Oli, która fachowym okiem pomaga w ustaleniu swojego typu sylwetki i jednocześnie uczy „jak zaprzyjaźnić się ze swoją szafą”. Z drugiej strony ciepła i życzliwa atmosfera oraz mnóstwo cennych i pozytywnych (!) uwag ze strony innych uczestniczek. To wszystko sprawia, że wyszłam ze spotkania jednocześnie zmotywowana do sprzątania stosów ubrań, jak i naładowana akceptacją dla samej siebie i swojego ciała. Efekt: kompleksy po kolei ulatują fruuu daleko, a wraca kobiecość, radość, energia. Dla mnie to koniec ukrywania się za bezkształtnymi, niedopasowanymi ciuchami. Czas na zmianę. Jestem pewna, że sylwetka to tylko początek tej drogi 🙂 Olu idę z Tobą dalej – teraz czas na kolor!

Ania

Warsztaty były prowadzone z gracją, udział w nich był dla mnie bardzo przyjemny i pożyteczny, przy czym spojrzenie na siebie oczami innych jest zaskakujaco kształtujące.
Będę polecała znajomym spotkanie z Tobą w celu uzyskania porad oraz uzyskania bardziej pozytywnego wizerunku siebie samej we własnych oczach.

Halina

Ola to doskonały szkoleniowiec i świetna, energetyczna kobieta. Na szkoleniu z analizy kolorystycznej maksymalnie wykorzystała czas poświęcony na ćwiczenia praktyczne, podzieliła się także swoimi doświadczeniami w pracy z klientem, co jest niezwykle cenne i nie tak powszechne w branży. Osobiście polecam szkolenia z Olą. Dostaniecie dawkę energii do działania, a w głowie pozostaną Wam kolory, kolory i jeszcze raz kolory… przede wszystkim chęć pracy z nimi i to, aby pomagać kobietom stać się piękniejsze dzięki nim. Magia.

Monika S., po kursie analizy kolorystycznej

Warsztaty wspaniałe pod każdym względem! Można dowiedzieć się wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat naszej figury, odpowiedniego do niej stroju. Ale co dla mnie chyba najważniejsze, dzięki tym warsztatom poczułam się piękna i cudowna taka jaka jestem, potrafię sie w końcu zaakceptować. Także zajęcia odświeżą nie tylko twoja szafę oraz wiedzę na temat ubierania ale także zmienią sposób postrzegania siebie 🙂

Anna Froehlich

Mam już poukładane w szafie i pierwszy raz (ever!!!) mam miejsce na półkach. Widzę co mam. Rzeczy znacznie mniej, ale za to takich, w których wiem, że będę chodzić. Miałaś rację – zakupy bez szafy to nie najlepszy pomysł. Dokupiłybyśmy wiele rzeczy i miałaby jeszcze większy chaos. JAK MI LEKKO! 🙂

Barbara Janysek, psychodietetyk, www.fitstrategia.pl

Warsztaty super! Pomogły mi zrewidować moje przekonania i uprzedzenia co do swojego ciała i wyglądu, pod okiem profesjonalnej pani stylistki i zarazem życzliwej coach w osobie Oli Frątczak, w kameralnym gronie sympatycznych kobiet 🙂
Dziewczyny, korzystajcie z wiedzy, doświadczenia i niezwykłej intuicji Oli! Bo zawsze warto coś zmienić, by na nowo odkryć siebie, by życie nabrało kolorów i nasze dobre samopoczucie przekładało się na powodzenia! Wykorzystując podpowiedzi Oli możemy wiele uzyskać i cieszyć się efektami! Postrzeganie siebie możemy zmienić – i to niezależnie od dotychczasowych doświadczeń, ani od sytuacji życiowej w jakiej obecnie jesteśmy, ani od naszego wieku. I warto to uczynić!

Joasia

Uczestniczyłam w warsztatach sylwetkowych organizowanych prze Panią Olę i…oprócz tego, że dowiedziałam się jaki mam typ sylwetki, to jeszcze usłyszałam, że jestem ładna, fajna i ogólne cudowna 😉 Tak na poważnie, to dobrze jest usłyszeć z ust innych osób, jak się jest odbieranym i zdać sobie sprawę z tego, że za grube nogi, za duży brzuch to często tylko coś, co jest w naszej głowie, a w rzeczywistości nie istnieje. Polecam!

Justyna Pilc

Jeśli życiowy punkt wyjścia, w którym jesteś nie zadowala Cię, a coś w Tobie woła o zmianę, to daj sobie czas. Czas – 3,5 h – ze stylistką. Warsztaty sylwetkowe z Panią Aleksandrą to DOBRY CZAS! Z jego owoców długo będziesz korzystać. Polecam!

Ewa Szombara

Stylistka p.Aleksandra – to rzetelna i perfekcyjna osoba.
Skorzystałam z jej wiedzy poprzez analizę kolorystyczną i przegląd szafy. Pomogła mi odgadnąć, w czym mi jest do twarzy i poznać twarzowe kolory.
Takie spotkanie dodaje wiele możliwości dla osoby zainteresowanej, ale to dużo informacji w których trzeba się odnaleźć.
Pani Aleksandra to fachowa pomoc – warto skorzystać z pomocy stylistki, aby nie zbłądzić w takim gąszczu możliwości jaki dziś jest w sklepach z ubraniami 🙂 POLECAM!!!

Beata /Wrocław

Pani Olu, dziękuję za świetnie poprowadzone warsztaty. Duża dawka pozytywnej , twórczej energii. Efekt to łatwość i trafność doboru stroju do swojej figury.

Sylwetka X

Szczerze polecam Panią Aleksandrę szczególnie tym osobom, dla których perfekcyjny wizerunek w pracy i poza nią ma duże znaczenie. Swoją przygodę z Panią Aleksandrą rozpoczęłam od przeglądu szafy, poprzez makijaż i wspólne zakupy.

Polecam wszystkim osobom, w szczególności taktowne, lecz bardzo stanowcze podejście do przeglądu szafy, z której usunęłyśmy wszystkie rzeczy nie pasujące do mojego typu kolorystycznego i sylwetki.

Aleksandra Fratczak to naprawdę profesjonalne doradztwo przy uwzględnieniu pełnej indywidualności klienta.

Stylistka, która wydobędzie z Ciebie piękno!

Klaudia, Dyrektor Centrum Handlowego Atrium Plejada

Spotkanie z Panią Olą wspominam bardzo miło. Skorzystałam z rad dotyczących pielęgnacji twarzy, co się powinno, czego nie. Otrzymałam również lekcję jak wykonać makijaż. Pierwszym moim błędem był źle dobrany podkład i pomyśleć, że przez długi czas się nim smarowałam. Dostałam cenne wskazówki, rady jak używać kosmetyków i napisane ich nazwy, które mi pasują, podobają się i w których dobrze się czuję. Marzę jeszcze o spotkaniu z przeglądem szafy 🙂

Marta

Spotkanie z Olą to był bardzo udany dzień i niezapomniane doświadczenie. Analiza kolorystyczna została przeprowadzona profesjonalnie i dokładnie. Dobrze dobrany kolor potrafi zdziałać cuda i naprawdę odmłodzić. Wszystkim polecam! 🙂 Zakupy z Ola i jej pozytywna energia, wiedza i umiejętności to sama przyjemność. Dziękuje za cenne rady i wskazówki, które mnie zainspirowały, aby w mojej szafie znalazły się tylko ubrania, w których dobrze się czuje i świetnie wyglądam. Serdecznie polecam.

Marta

Dzisiaj po pracy weszłam do galerii handlowej i przymierzając parę rzeczy w przymierzalni od razu obudziła się we mnie świadomość kolorów, które pasują do mnie (dzięki analizie kolorystycznej). Kiedyś wystawałam w przymierzalni i zastanawiałam się, czy dany kolor mi pasuje. Teraz wybieram tylko te, które są odpowiednie do mojego typu – czyli zgaszonej jesieni – zaoszczędziłam czas i pieniądze! Polecam!

Karolina Haraźny

Nigdy nie przykładałem większej uwagi do wyglądu, a już w szczególności do ubrań. Jednak życie nauczyło mnie, że w biznesie wygląd jest ważny. Dobry ubiór ułatwia pracę – pozwala zrobić dobre pierwsze wrażenie, łatwiej nawiązuje się kontakty. Jak to mówią – jak Cię widzą, tak Ci płacą. Dlatego też zdecydowałem się współpracować z Olą Frątczak.

Zaczęliśmy od przeglądu szafy, gdzie szybko się okazało, które rzeczy są jeszcze całkiem dobre, a które nie powinny już nigdy ujrzeć światła dziennego. Przy okazji dużo się też nauczyłem, przez co wiem, na co zwracać uwagę przy doborze ubioru.

Następnym krokiem miała być wizyta w sklepach. Jestem osobą, która nienawidzi zakupów, więc wizja spędzenia pół dnia w centrum handlowym nie napawała mnie optymizmem. Jednak dzięki profesjonalnemu podejściu Oli i jej dużym doświadczeniu, udało nam się bardzo sprawnie zrobić zakupy. Ola od razu wypatrywała ubrań, które dobrze się będą prezentowały, dzięki czemu cały proces przebiegał sprawnie i szybko, a ja byłem coraz bardziej zadowolony z postępów.

Jednak prawdziwy efekt przyszedł dopiero później. Po zmianie stylu ubierania na ten podpowiedziany przez Olę wielokrotnie usłyszałem, jak to mam ciekawie dobraną garderobę albo zastosowane interesujące zestawienia kolorystyczne. Zatem dobór ubioru jest zauważany i ma znaczenie.

Zdecydowanie polecam więc współpracę z Aleksandrą Frątczak, która jest przemiłą osobą, a przy tym jest w pełni profesjonalna w tym, czym się zajmuje.

Marcin Kądziołka, Prezes zarządu Złote Myśli Sp. z o.o. www.zlotemysli.pl

 

Przygoda stylistyczna z Aleksandrą Frątczak okazała się być wspaniałym doświadczeniem!

Przegląd szafy, jest przełomowy i nie wyobrażam sobie jakiejkolwiek analizy bez tego. To moment, w którym odkrywasz i pokazujesz: prawdziwego siebie, swoją pracę, wszystko, co twoje. Otrzymujesz kolorową mapę możliwości i wskazówki, którędy iść. Sam najlepiej znasz cel podróży, ale przy wsparciu Aleksandry jest on dużo łatwiejszy do osiągnięcia.

Zakupy, to sama przyjemność z osobą, tak dobrze zorganizowaną i dużym wyczuciem estetycznym. Aleksandra dopasowała rzeczy, które doskonale komponowały się z moją szafą i podążała za moim „nowym lepszym stylem”, ale nadal moim. Czułam się wspaniale, świeżo, radośnie i rozumiałyśmy się bez słów.

Aleksandra doskonale mnie wyczuła, wzięła pod uwagę specyfikę mojej pracy oraz upodobania. Wszystko działo się w zgodzie ze mną i poczuciem ogromnego wsparcia. Odkryłam tak wiele możliwości i nowości, że sama byłam zaskoczona.

Jestem zachwycona! Rekomenduję wszystkim, spotkanie z Aleksandrą Frątczak osobą, która pomoże Wam odkryć wygląd, o jakim zawsze marzyliście. Polecałam już wszystkim moim przyjaciółkom!

Katarzyna Selwant, Psycholog Olimpijski, www.psycholog-sportowy.pl

Dziękuję za efektywne zakupy i tym samym od razu lepsze samopoczucie. Cierpliwość, profesjonalizm,słuchanie klienta i nie narzucanie stylizacji, do których nie jest się przekonanym to moim zdaniem cechy, które okazały się kluczem do sukcesu:)

Agnieszka

Jeśli czujecie się źle, jeśli macie wrażenie, że wyglądacie źle, jeśli wchodzicie do sklepu i macie poczucie, że nie ma tam nic dla Was, to znak, że trafiłyście tu nieprzypadkowo. Olę Frątczak poznałam w październiku 2012, gdy w prezencie dostałam analizę kolorystyczną i przegląd szafy. Oczekiwałam kogoś, kto wyrzuci wszystkie moje rzeczy i wytknie mi błędy. Pojawiła się drobna, przemiła i ciepła kobietka, która okazała się prawdziwą kopalnią wiedzy z wizażu i stylizacji. Ze mnie, dziewczyny, która miała w szafie szare, brązowe i czarne ubrania, w których wyglądała przeciętnie lub źle, Ola wydobyła kobietę, która otwiera szafę i wie, że w każdej rzeczy będzie wyglądać cudnie; kobietę, która wchodzi do sklepu, widzi ubrania idealne dla siebie, i całą resztę, która ją nie obchodzi; kobietę, którą widać, która jest pewna siebie, a co najważniejsze – kobietę, która pozbyła się kompleksów. Od Oli dowiecie się, że nie macie grubych nóg, tylko spodnie, w których Wasze nogi źle wyglądają. Polecam Wam Olę Frątczak jako osobistą stylistkę! Pozwólcie jej znaleźć to, co w Was piękne.

Agnieszka Piwowarska, Menedżer Klubu Oriflame

Dziękuję Pani Olu za przeprowadzenie analizy kolorystycznej, dzięki niej zmieniło się moje postrzeganie kolorów. Analiza została przeprowadzona on-line mimo to w 100% trafiona, przeprowadzona profesjonalnie, bardzo szczegółowo z dokładnym opisem odcieni barw które podkreślają moją urodę, a których powinnam się wystrzegać. Dodatkowo otrzymałam również Look Book drogą pocztową z opisem zestawień kolorystycznym odpowiednich dla mojego typu urody, nie ukrywam, że sięgam po niego przed wyjściem na zakupy, które przebiegają sprawniej, nie zastanawiam się godzinami w którym kolorze bluzki jest mi do twarzy i efekt końcowy jest o wiele przyjemniejszy 🙂 Polecam każdemu, kto chce widzieć świat w piękniejszych kolorach. Pozdrawiam!

Marlena L.

Ola jest osobą godną polecenia. Profesjonalna obsługa, duża elastyczność oraz dbałość o najmniejsze szczegóły. Potrafi słuchać i rozumie potrzeby. Makijaż jest trwały i nie rozmazuje się przy płaczu oraz nie spływa nam z twarzy, nawet gdy pocimy się w stresujących sytuacjach. Posiada dużą wiedzę kosmetyczną jak i stylistyczną. Jest otwarta na wszelkie zmiany i inne propozycje.

Katarzyna Czarny-Wasita

Ola jak dotąd towarzyszyła mi we wszystkich najważniejszych chwilach w życiu …ślub, ślub siostry i najlepszej przyjaciółki oraz podczas sesji brzuszkowej. Jej profesjonalizm jest nieoceniony a efekt pracy trwały i zachwycający. Ola jest bardzo kreatywną i energiczną osobą, która potrafi idealnie dobrać makijaż i stylizację do urody i osobowości Klientki. Serdecznie polecam współpracę.

Marta S.

Od samego wejścia pani Ola pokazuje swój profesjonalizm i chęć pomocy. Dołączając do tego jej przemiły charakter i szeroką wiedzę dochodzi się do wniosku, że czas spędzony na analizie kolorystycznej był jednym z lepiej spędzonych.

Sylwia

Ze szkoleń prowadzonych przez Olę bardzo chętnie korzystam, głównie ze względu na Jej profesjonalizm. Zadziwia mnie zawsze perfekcyjny wygląd i sposób prowadzenia zajęć. Wynoszę z nich dokładnie tą wiedzę i te umiejętności, które chcę zdobyć. Jeżeli potrzebujesz wziąć na warsztat swoje umiejętności, chcesz jednocześnie spędzić czas w rewelacyjnej atmosferze i zarazić się pozytywną energią od kobiety z pasją, to szkolenie u Oli jest najlepszym wyborem.

Deliena, makijażystka

Znam Olę pół swojego życia i od kiedy pamiętam zajmowała się kreacją wizerunku. Ola jest idealnym połączeniem profesjonalizmu zawodowego i ludzkiego ciepła. Jako wizażystka – nieoceniona. Wiele razy miałam okazję się o tym przekonać na własnej skórze, a właściwie twarzy… i za każdym razem nie mogłam wyjść z podziwu w jaki sposób perfekcyjnie wykonany makijaż poprawia kobiece poczucie własnej wartości. Jako stylistka – zdecydowana, ale również słuchająca uważnie. Doradza, a nie krytykuje. Dzięki analizie kolorystycznej zakupy stały się bezproblemowe. Polecam wszystkim!

Ewelina Walczyńska

Spotkania z Panią Olą zmieniły moje podejście do ubierania się, do zakupów i do mnie samej. Analiza kolorystyczna pokazała mi że to jaki kolor mam na sobie ma duże znaczenie, w ogóle sprawiła, że wprowadziłam do swojej szafy więcej kolorów i to bardzo fajnych kolorów. Nagle polubiłam zakupy. Teraz wchodząc do sklepu wiem na jakich tonacjach kolorystycznych powinnam się skupić, co zdecydowanie zawęża ilość rzeczy, które muszę przejrzeć. Moja sylwetka sprawia, że nie jestem w stanie kupić każdego rodzaju ubrania w sklepie ale i tu Pani Ola pomogła. Poleciła mi sprawdzone zakłady krawieckie, dzięki czemu mogę uzupełnić swoją garderobę o każdy wymarzony ciuch uszyty na miarę. Do tego kilka porad dotyczących makijażu i obudziła się we mnie chęć eksperymentowania ze swoim wizerunkiem 🙂 Wiem, że przede mną jeszcze długa droga, nie da się zmienić nawyków wypracowanych przez wiele lat tak od razu. Mając jednak większą świadomość mogę częściej eliminować błędy popełniane przy ubieraniu się, aż po jakimś czasie nawykiem stanie się kupowanie tylko właściwych fasonów i kolorów. Dzięki Pani Oli wiem, że mogę, a dowiedziałam się tego w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Bez oceniania czy krytykowania. Pani Ola nie wytykała mi błędów tylko pokazywała co mogę robić lepiej i który kierunek warto wybrać. Zresztą, do tej pory mogę napisać do niej jeśli mam jakieś pytanie czy wątpliwość. Dziewczyny, jeśli planujecie modową rewolucję w swojej szafie to polecam rozpocząć ją od spotkania z Panią Olą – warto.

Daria

Współpraca z Olą to czysta przyjemność, już nie raz miałyśmy okazję ze sobą pracować przy różnych projektach – za każdym razem było to niezapomniane doświadczenie Szczególnie polecam kurs makijażu kreatywnego, na którym efekty końcowe pracy uczestników mogłam uwiecznić na zdjęciach. Ola to niesamowicie sympatyczna osoba o dużej wiedzy z zakresu wizażu i stylizacji, którą nie tylko potrafi wykorzystać w praktyce, ale także przekazać innym – naprawdę warto skorzystać z jej usług.

Sabina Bliska, fotograf

Polecam AF Style szczególnie osobom, dla których perfekcyjny wizerunek w pracy ma duże znaczenie. Kreowanie mojego nowego wizerunku zaczęłam od analizy kolorystycznej, analizy sylwetki i przeglądu szafy.
Warto podkreślić ciepłe i taktowne, ale stanowcze podejście do przeglądu szafy, z której wyprowadziły się wszystkie rzeczy nie pasujące do mojego typu kolorystycznego i sylwetki. AF Style to naprawdę fachowe doradztwo przy bardzo profesjonalnym uwzględnieniu indywidualności klienta. Dla mnie to kolejny etap na drodze pozytywnych zmian w życiu. Rekomenduję na 100%! A przede mną jeszcze zakupy z Aleksandrą!

Małgorzata, Studio Moform

Panią Olę poznałam podczas Jesiennych Metamorfoz, cyklu spotkań organizowanych przez Barbarę Lech i Monikę Buenger. Począwszy od analizy sylwetki, aż po zakupy można odczuć profesjonalizm Pani Oli. Dzięki Niej wiem jakie kolory do mnie pasują, jakie spodnie czy spódnice mogę swobodnie kupować oraz najważniejsze, że nie muszę ubierać się w klasyczną czerń aby wyglądać elegancko. Bałam się, że podczas spotkania Pani Ola będzie wytykała mi błędy jakie robię, a tutaj spotkało mnie pozytywne zaskoczenie. Na każde moje pytanie udzielana była wyczerpująca odpowiedź.Szczerze polecam spotkanie z Panią Olą, ponieważ dzięki niej dostałam pozytywnej dawki energii aby zmienić swoją garderobę, a także styl życia.

Kasia

Pani Aleksandra to świetna wizażystka. Miałam przyjemność poznać Panią Olę uczęszczając na zajęcia w Policealnej Szkole Copernicus. Wykłady były prowadzone profesjonalnie i z ogromnym zaangażowaniem. Zawsze chciało się więcej. Jest przesympatyczna osoba, otwarta na uwagi a przede wszystkim zawsze służy pomocą! Jest tak wspaniałą osoba ze od razu nawiązuje się z nią kontakt. Świetnie zorganizowana, dokładna, wkłada cale serce w swoja pracę.
Jest osoba ambitna, ciągle podnoszącą swoje kwalifikacje. Pragnę na koniec dodać iż zdolności, które posiada Pani Aleksandra można nazwać SZTUKA! Serdecznie POLECAM jej profesjonalna pomoc!

uczennica Grażyna

Ola to profesjonalistka w każdym calu! Jest bardzo ciepłą i otwartą osobą i już po pierwszej rozmowie z nią widać, że kocha to co robi, a przecież to jest najważniejsze 🙂 Jej rady są bardzo cenne i pozwalają spojrzeć na siebie z troszkę innej (lepszej) strony 😉
Dziewczyny jeśli chcecie zmienić coś w swoim życiu, polecam spotkanie z Olą,wykorzystajcie jej umiejętności i wiedzę na maxa bo WARTO!!!

Magda A.

Zobacz także

Umów się na spotkanie!

Zadzwoń 733 236 363

lub napisz kontakt@kodstylu.pl

Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.