fbpx

Czerń a 12 typów urody

Porady kolorystyczne

Dzisiaj wpis wyjątkowy, bo nie jest typowym wideo poradnikiem a zapisem webinaru, który odbył się w ramach Klubu Stylowych Kobiet kilka tygodni temu. Klub to taka zamknięta przestrzeń, gdzie spotykamy się regularnie z jego Uczestniczkami. My, czyli ja, Aleksandra, i Paulina, druga stylistka w Zespole Kod Stylu. Spotykamy się na wiele sposobów: organizujemy webinary, czatujemy o bolączkach zakupowo-szafowych Uczestniczek i opracowujemy Encyklopedię Krojów, gdzie omawiamy dokładnie fasony i ich wykorzystanie dla 9 typów sylwetek i i Encyklopedię Stylów, gdzie rozpracowujemy przykładowe stylizacje. Tutaj znajdziesz przykładowy wpis Encyklopedii Stylów a tutaj przykładowy wpis Encyklopedii Krojów.

Do Klubu dołączyć można raz na 3 miesiące. Kliknij tutaj, aby poznać szczegóły.

Dziś udostępniam jeden z webinarów, a mianowicie jak dopasować czerń do swojego typu urody. To długi materiał i mam nadzieję, że będzie dla Ciebie bardzo wartościowy. Dowiesz się z niego, czy powinnaś unikać czerni, używać jej w małych ilościach czy może możesz nosić ją od stóp do głów.

Zobacz nagranie Czerń a 12 typów urody tutaj:

Koniecznie przyjrzyj się również sylwetkom modelek i sprawdź, jak wyglądają dziewczyny o jasnym wyglądzie w czerni totalnej:

czerń

Bardzo skrótowe podsumowanie spotkania, czyli jak nosić czerń dla 12 typów urody:

  1. Atrybuty mają znaczenie! Czy i gdzie pojawia się ciemny walor w naszym typie urody? Typy, które mają w swoich atrybutach zgaszenie, częściej czerń mogą pożyczać!
  2. Ważna jest nasza uroda: czy jest ciemniejsza od typowej reprezentantki naszego typu urody? Jeżeli uroda „dąży” do ciemnego, może częściej pożyczać czerń.
  3. Latem i wczesną jesienią, jeżeli Twoja skóra się opala na widocznie ciemniejszy kolor, możesz więcej czerni.
  4. Latem nosimy mniejsze powierzchniowo ubrania. Nasza widoczna skóra ratuje noszoną czerń (kozaki kontra sandały, golf kontra top na ramiączkach).
  5. Powierzchnia czerni ma znaczenie: czarny mały wzorek a czerń totalna to różnica.
  6. Im dalej od twarzy, tym czerń ma mniejsze znaczenie.

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Czy każdemu pasuje biała koszula?

Czy każdemu pasuje biała koszula?

Czy biała koszula jest dla wszystkich?! Co na temat białej koszuli mówi teoria 12 typów kolorystycznych? Zapraszam do obejrzenia wideo poradnika: Czy biała koszula to naprawdę must have? Czy każda z nas musi mieć ją w swojej szafie? Nie jestem (...)

Czytaj więcej
Najmodniejsze połączenia kolorystyczne

Najmodniejsze połączenia kolorystyczne

Przedstawiam 5 najmodniejszych połączeń kolorystycznych na wiosnę i lato 2024! Zapraszam do obejrzenia wideo poradnika:     Oto lista: Brąz połączony ze słonecznymi odcieniami żółci (kukurydzy, słonecznika, kurkumy, curry, topaz). Te połączenie kolorystyczne sprawdzą się dla Ciepłej Jesieni, dla Ciepłej Wiosny w (...)

Czytaj więcej
Kolorystyczne trendy na wiosnę i lato 2024

Kolorystyczne trendy na wiosnę i lato 2024

Poznaj 7 trendów kolorystycznych na wiosnę i lato 2024! Obejrzyj najnowszy wideo poradnik oraz zapoznaj się z jego luźną transkrypcją. Trendy na wybiegu, trendy na Pintereście, Instagramie czy w sklepach odzieżowych nie "kręcą" mnie tak bardzo jak trendy mody użytkowej. Oczywiście (...)

Czytaj więcej
Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.