fbpx

Wieczorowe elementy garderoby w codziennych stylizacjach

Inspiracje

Boisz się, że elementy garderoby kupione na specjalną okazję nie sprawdzą się w codziennych stylizacjach?

Nie zawsze! Zapraszam Cię do obejrzenia materiału, który jest poradnikiem jak wykorzystać wieczorowe elementy garderoby nie tylko od święta. Na tapet bierzemy CEKINY! Trudne w stylizacjach codziennych, lecz bardzo plastyczne i zapewniające efekt wow!

 

Powyższy materiał to tylko część webinaru nagranego dla Klubu Stylowych Kobiet. Jeśli masz ochotę dowiedzieć się, jak dodawać wieczorowe elementy w codziennych zestawach lub chcesz przedyskutować własnych stylizacji to zapraszam serdecznie do dołączenia do naszej społeczności. Znajdziesz tam o wiele, wiele więcej. Po szczegóły zapraszam: Klub Stylowych Kobiet (kodstylu.pl)

____________________________________________________

  1. 3 stylizacje na Święta: 3 Świąteczne stylizacje
  2. Masz problem z określeniem temperatury koloru? Zobacz koniecznie! Temperatura koloru – jak ją określić?
  3. O zaletach poznania swojego typu kolorystycznego przeczytasz tutaj: Co Ci daje typ urody?

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Odcienie bieli dla różnych typów urody

Odcienie bieli dla różnych typów urody

Czy wszystkie możemy nosić kolor biały? Czy może, według 12 typów urody, biel nie jest wskazana dla którejś z nas? Jeżeli chcesz się dowiedzieć jakie odcienie bieli są dla Ciebie najlepsze, to zobacz najnowszy wideoporadnik.   W teorii, powiedzenie kolor biały, (...)

Czytaj więcej
Biała koszula a różne style

Biała koszula a różne style

Biała koszula w różnych stylach i na różne okazje! Zapraszam na wideoporadnik oraz jego luźną transkrypcję!   Biała koszula nie zawsze musi być elegancka. Zapraszam Cię do poszerzenia swoich horyzontów, zainspiruj się jak możesz wykorzystać białą koszulę! Biała koszula nie musi (...)

Czytaj więcej
Buty do spódnic i sukienek na wiosnę i lato!

Buty do spódnic i sukienek na wiosnę i lato!

Jakie są zasady dobierania wiosennych i letnich butów do sukienek i spódnic? Jeśli chcesz się dowiedzieć, to zapraszam na  wideo poradnik. Na początek kilka ogólnych zasad: Lekkie optycznie buty dla osób niskich, dla sylwetek E, A Buty szalone, z kolorami, (...)

Czytaj więcej
Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.