fbpx

Wieczorowe elementy garderoby w codziennych stylizacjach

Inspiracje

Boisz się, że elementy garderoby kupione na specjalną okazję nie sprawdzą się w codziennych stylizacjach?

Nie zawsze! Zapraszam Cię do obejrzenia materiału, który jest poradnikiem jak wykorzystać wieczorowe elementy garderoby nie tylko od święta. Na tapet bierzemy CEKINY! Trudne w stylizacjach codziennych, lecz bardzo plastyczne i zapewniające efekt wow!

 

Powyższy materiał to tylko część webinaru nagranego dla Klubu Stylowych Kobiet. Jeśli masz ochotę dowiedzieć się, jak dodawać wieczorowe elementy w codziennych zestawach lub chcesz przedyskutować własnych stylizacji to zapraszam serdecznie do dołączenia do naszej społeczności. Znajdziesz tam o wiele, wiele więcej. Po szczegóły zapraszam: Klub Stylowych Kobiet (kodstylu.pl)

____________________________________________________

  1. 3 stylizacje na Święta: 3 Świąteczne stylizacje
  2. Masz problem z określeniem temperatury koloru? Zobacz koniecznie! Temperatura koloru – jak ją określić?
  3. O zaletach poznania swojego typu kolorystycznego przeczytasz tutaj: Co Ci daje typ urody?

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Jak nosić peach fuzz? Kolor roku 2024 PANTONE

Jak nosić peach fuzz? Kolor roku 2024 PANTONE

Pantone ogłosił kolorem roku peach fuzz, czyli jasny, lekki kolor w odcieniu brzoskwini. Kto go może nosić? Kto go może "uratować"? W jaki sposób? Z czym zestawiać?  Zapraszam na najnowszy wideo poradnik: Jaki to kolor? Peach fuzz należy do rodziny pomarańczy. (...)

Czytaj więcej
Co oznaczają symbole w przepisach prania?

Co oznaczają symbole w przepisach prania?

Pranie niszczy ubrania. To nie podlega dyskusji. Aby jednak czyszczenie nie było dla nas zgubne już po pierwszej próbie, producenci przygotowali dla nas przepisy prania. Są to najczęściej nylonowe, satynowe lub jedwabne wszywki umieszczane w wewnętrznej części odzieży. Metki te (...)

Czytaj więcej
Jak poprawić pewność siebie ubraniem?

Jak poprawić pewność siebie ubraniem?

Pewność siebie to ważna rzecz dla każdego z nas. Czy można ją poprawić ubraniem? Zapraszam do obejrzenia wideo poradnika lub/i zapoznania się z jego luźną transkrypcją.     Z psychologicznego punktu widzenia pewność siebie nie powinna się brać z czegoś tak błahego, jak (...)

Czytaj więcej
Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.