fbpx

Co daje poznanie typu urody?

Porady kolorystyczne

Krótko, zwięźle i na temat. Dziś o tym, co daje Ci typ urody.

Chcą poznać swój typ urody wykonujemy analizę, czasem same, czasem spotykając się z profesjonalną kolorystką, stylistką, wizażystką. Celem analizy kolorystycznej jest określenie typu urody. Określenie go determinuje to jakie jakie kolory możemy nosić przy twarzy ale… Niestety często błędnie interpretowany jest wynik analizy kolorystycznej – powiedziane jest, że liczy się tylko to co mamy przy twarzy, a reszta jest nieistotna. A to nieprawda, analiza kolorystyczna może mieć dużo szersze wykorzystanie i może ułatwić Ci wiele więcej niż tylko wybranie koloru bluzki czy szala 🙂

Obejrzyj video: Co ogranicza i jakie daje wskazówki Twój typ urody

Bardzo istotne jest to jakich kolorów używamy nie tylko na górze (bluzki, sweterki, góry sukienek, płaszcze, szaliki, czapki), ale również na dole sylwetki oraz wybierając akcesoria, kolor włosów czy makijażu.

Wynik analizy kolorystycznej mówi nam:

Wszystkie powyższe informacje powinnyśmy zdobyć po analizie kolorystycznej, nie tylko to jakie kolory nosić przy twarzy. Wynik analizy daje Ci szereg porad, pozwala nie tylko dodać światła i blasku Twojej skórze, włosom i oczom, ale też podpowiada jak przygotowywać konkretne kompozycje w stylizacji.

Zapraszam Cię do zapoznania się z książką Ubierz się w kolor. Tajniki analizy kolorystycznej. To lektura, która wprowadzi Cię w świat 12 typów urody. 

typ urody

 

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Czy każdemu pasuje biała koszula?

Czy każdemu pasuje biała koszula?

Czy biała koszula jest dla wszystkich?! Co na temat białej koszuli mówi teoria 12 typów kolorystycznych? Zapraszam do obejrzenia wideo poradnika: Czy biała koszula to naprawdę must have? Czy każda z nas musi mieć ją w swojej szafie? Nie jestem (...)

Czytaj więcej
Najmodniejsze połączenia kolorystyczne

Najmodniejsze połączenia kolorystyczne

Przedstawiam 5 najmodniejszych połączeń kolorystycznych na wiosnę i lato 2024! Zapraszam do obejrzenia wideo poradnika:     Oto lista: Brąz połączony ze słonecznymi odcieniami żółci (kukurydzy, słonecznika, kurkumy, curry, topaz). Te połączenie kolorystyczne sprawdzą się dla Ciepłej Jesieni, dla Ciepłej Wiosny w (...)

Czytaj więcej
Kolorystyczne trendy na wiosnę i lato 2024

Kolorystyczne trendy na wiosnę i lato 2024

Poznaj 7 trendów kolorystycznych na wiosnę i lato 2024! Obejrzyj najnowszy wideo poradnik oraz zapoznaj się z jego luźną transkrypcją. Trendy na wybiegu, trendy na Pintereście, Instagramie czy w sklepach odzieżowych nie "kręcą" mnie tak bardzo jak trendy mody użytkowej. Oczywiście (...)

Czytaj więcej
Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.