fbpx

Co daje poznanie typu urody?

Porady kolorystyczne

Krótko, zwięźle i na temat. Dziś o tym, co daje Ci typ urody.

Chcą poznać swój typ urody wykonujemy analizę, czasem same, czasem spotykając się z profesjonalną kolorystką, stylistką, wizażystką. Celem analizy kolorystycznej jest określenie typu urody. Określenie go determinuje to jakie jakie kolory możemy nosić przy twarzy ale… Niestety często błędnie interpretowany jest wynik analizy kolorystycznej – powiedziane jest, że liczy się tylko to co mamy przy twarzy, a reszta jest nieistotna. A to nieprawda, analiza kolorystyczna może mieć dużo szersze wykorzystanie i może ułatwić Ci wiele więcej niż tylko wybranie koloru bluzki czy szala 🙂

Obejrzyj video: Co ogranicza i jakie daje wskazówki Twój typ urody

Bardzo istotne jest to jakich kolorów używamy nie tylko na górze (bluzki, sweterki, góry sukienek, płaszcze, szaliki, czapki), ale również na dole sylwetki oraz wybierając akcesoria, kolor włosów czy makijażu.

Wynik analizy kolorystycznej mówi nam:

Wszystkie powyższe informacje powinnyśmy zdobyć po analizie kolorystycznej, nie tylko to jakie kolory nosić przy twarzy. Wynik analizy daje Ci szereg porad, pozwala nie tylko dodać światła i blasku Twojej skórze, włosom i oczom, ale też podpowiada jak przygotowywać konkretne kompozycje w stylizacji.

Zapraszam Cię do zapoznania się z książką Ubierz się w kolor. Tajniki analizy kolorystycznej. To lektura, która wprowadzi Cię w świat 12 typów urody. 

typ urody

 

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.