fbpx

Stylizacje dla konkretnych typów kolorystycznych

Porady dla mężczyzn

12 typów kolorystycznych

Tym razem w ujęciu męskim.

Dlaczego można przypuszczać, że istnieją inne typy kolorystyczne mężczyzn? Ponieważ ich zestawienia ubrań bardzo często nie są tak kolorowe jak kobiet. Dzieje się tak dlatego, że kobiety mogą użyć więcej narzędzi do podrasowania swojej urody: makijaż, biżuteria, torebki. Poza tym żyjemy w strefie kulturowej, gdzie mężczyźni powinni być poważni, a nadmiar kolorów powadze nie służy.

Na początek, zaproszę Cię do zapoznania się z video o 12 typach urody. Jeżeli wolisz czytać niż oglądać, zapoznaj się z książką lub ebookiem Ubierz się w kolor. Tajniki analizy kolorystycznej.
Możesz też zapoznać się z opisem każdego z 12 typów urody w ujęciu damskim (pamiętaj, zasady są te same):
Jasne Lato
Jasna Wiosna
Ciemna Zima
Ciemna Jesień
Ciepła Wiosna
Ciepła Jesień
Chłodne Lato
Chłodna Zima
Zgaszone Lato
Zgaszona Jesień
Czysta Wiosna
Czysta Zima

Dzisiaj mała ściąga co z czym i dla kogo:
Jasne Lato

Jasna Wiosna

Ciemna Zima

Ciemna Jesień

Chłodne Lato

Chłodna Zima

Ciepła Wiosna

Ciepła Jesień

Zgaszone Lato

Zgaszona Jesień

Czysta Zima

Czysta Wiosna

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Letnie nakrycia głowy

Letnie nakrycia głowy

Letnie nakrycia głowy są potrzebne z dwóch powodów! Po pierwsze chronią naszą głowę przed słońcem, a po drugie potrafią nieźle podkręcić stykówkę! Zapraszam na wideo poradnik lub/i zapoznanie się z jego luźną transkrypcją.   Nakrycia głowy potrafią nadać stylizacji zupełnie różnego wymiaru, (...)

Czytaj więcej

Palety dla 12 typów urody

Analiza kolorystyczna to zupełnie nowy temat dla Ciebie? Zacznij od wpisów w tym miejscu >> Chcesz skorzystać z małej ściągawki i poznać palety 12 typów urody? Sprawdź, czym różnią się od siebie i zobacz, czy znajdziesz wśród nich swoje ulubione kolory. Jeżeli (...)

Czytaj więcej
Ubrania z muślinu

Ubrania z muślinu

Czy masz w swojej szafie ubrania z muślinu? Latem, oprócz lnu uwielbiam i gorąco polecam do przetestowania ubrania wykonane właśnie z tego materiału! Co to jest muślin? Muślin to najczęściej tkanina bawełniana, która cechuje się gofrowaną, pofalowaną strukturą. Jest bardzo delikatna (...)

Czytaj więcej
Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.