fbpx

Sukienka na komunię

Inspiracje

Czym kierować się szukając sukienki na komunię?

Oczywiście wszystko jest kwestią własnego podejścia, tradycji, ustaleń rodziny, pogody, miejsca przyjęcia. Gdyby jednak znaleźć uniwersalne zasady, sukienka na komunię powinna spełniać dwa kryteria: stylem zaliczyć ją można do koktajlowych (czyli nie na co dzień, ale też nie na bal) i powinna być przyzwoita (zakryte ramiona, długość w okolicy kolana i dekolt nie odsłaniający za wiele).

Oczywiście najlepiej, gdyby była również piękna, czyli kolorem podkreślała urodę, a fasonem – atuty sylwetki. Jeżeli jeszcze nie poznałaś swojego typy kolorystycznego, kliknij tutaj. Po tym sylwetki zapraszam tutaj.

Czy to wszystko?

Gdyby jeszcze bardziej zawęzić kryteria poszukiwania, skupiłabym się na kreacji, która ma rękaw minimum 3/4. Dlaczego? Wybierając krótki powinnyśmy mieć w zanadrzu coś „na górę”, gdyby było zimno. Wtedy często pojawia się problem. Niewiele sukienek zestawionych z przypadkowymi marynarkami (bo te najczęściej są wybierane) dobrze wygląda. Zazwyczaj marynarki niszczą wręcz piękno kreacji. Aby uniknąć tego dylematu, warto albo przygotować sobie płaszczyk wiosenny (co zazwyczaj wiąże się z dodatkowym wydatkiem, aby wszystko idealnie dopasować), albo założyć sukienkę z rękawem.

Oto moje propozycje: sukienka na komunię (sezon 2020)

Sukienka 1, sukienka 2, sukienka 3,
sukienka na komunię

I kolejno: sukienka 4, sukienka 5, sukienka 6,
sukienka na komunię
Następnie: sukienka 7, sukienka 8, sukienka 9,

sukienka 10, sukienka 11, sukienka 12,

Zupełnie różne style: sukienka 13, sukienka 14, sukienka 15,
sukienka na komunię

sukienka 16, sukienka 17, sukienka 18,

Przedostanie: sukienka 19, sukienka 20, sukienka 21,

Na koniec: sukienka 22, sukienka 23, sukienka 24.
sukienka na komunię

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Letnie nakrycia głowy

Letnie nakrycia głowy

Letnie nakrycia głowy są potrzebne z dwóch powodów! Po pierwsze chronią naszą głowę przed słońcem, a po drugie potrafią nieźle podkręcić stykówkę! Zapraszam na wideo poradnik lub/i zapoznanie się z jego luźną transkrypcją.   Nakrycia głowy potrafią nadać stylizacji zupełnie różnego wymiaru, (...)

Czytaj więcej

Palety dla 12 typów urody

Analiza kolorystyczna to zupełnie nowy temat dla Ciebie? Zacznij od wpisów w tym miejscu >> Chcesz skorzystać z małej ściągawki i poznać palety 12 typów urody? Sprawdź, czym różnią się od siebie i zobacz, czy znajdziesz wśród nich swoje ulubione kolory. Jeżeli (...)

Czytaj więcej
Ubrania z muślinu

Ubrania z muślinu

Czy masz w swojej szafie ubrania z muślinu? Latem, oprócz lnu uwielbiam i gorąco polecam do przetestowania ubrania wykonane właśnie z tego materiału! Co to jest muślin? Muślin to najczęściej tkanina bawełniana, która cechuje się gofrowaną, pofalowaną strukturą. Jest bardzo delikatna (...)

Czytaj więcej
Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.