fbpx

Sukienka na komunię

Inspiracje

Czym kierować się szukając sukienki na komunię?

Oczywiście wszystko jest kwestią własnego podejścia, tradycji, ustaleń rodziny, pogody, miejsca przyjęcia. Gdyby jednak znaleźć uniwersalne zasady, sukienka na komunię powinna spełniać dwa kryteria: stylem zaliczyć ją można do koktajlowych (czyli nie na co dzień, ale też nie na bal) i powinna być przyzwoita (zakryte ramiona, długość w okolicy kolana i dekolt nie odsłaniający za wiele).

Oczywiście najlepiej, gdyby była również piękna, czyli kolorem podkreślała urodę, a fasonem – atuty sylwetki. Jeżeli jeszcze nie poznałaś swojego typy kolorystycznego, kliknij tutaj. Po tym sylwetki zapraszam tutaj.

Czy to wszystko?

Gdyby jeszcze bardziej zawęzić kryteria poszukiwania, skupiłabym się na kreacji, która ma rękaw minimum 3/4. Dlaczego? Wybierając krótki powinnyśmy mieć w zanadrzu coś „na górę”, gdyby było zimno. Wtedy często pojawia się problem. Niewiele sukienek zestawionych z przypadkowymi marynarkami (bo te najczęściej są wybierane) dobrze wygląda. Zazwyczaj marynarki niszczą wręcz piękno kreacji. Aby uniknąć tego dylematu, warto albo przygotować sobie płaszczyk wiosenny (co zazwyczaj wiąże się z dodatkowym wydatkiem, aby wszystko idealnie dopasować), albo założyć sukienkę z rękawem.

Oto moje propozycje: sukienka na komunię (sezon 2020)

Sukienka 1, sukienka 2, sukienka 3,
sukienka na komunię

I kolejno: sukienka 4, sukienka 5, sukienka 6,
sukienka na komunię
Następnie: sukienka 7, sukienka 8, sukienka 9,

sukienka 10, sukienka 11, sukienka 12,

Zupełnie różne style: sukienka 13, sukienka 14, sukienka 15,
sukienka na komunię

sukienka 16, sukienka 17, sukienka 18,

Przedostanie: sukienka 19, sukienka 20, sukienka 21,

Na koniec: sukienka 22, sukienka 23, sukienka 24.
sukienka na komunię

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Jak łączyć panterkę z różnymi kolorami?

Jak łączyć panterkę z różnymi kolorami?

Z jakimi kolorami można łączyć panterkę? Zapraszam na inspiracyjny wideo poradnik, z którego dowiesz się jak łączyć panterkę :)   Łączenie panterki z kolorem w stylizacji może być zabawne i modne! Oto kilka pomysłów, jak połączyć te dwa elementy: Kolorowy top (...)

Czytaj więcej
Jak nosić peach fuzz? Kolor roku 2024 PANTONE

Jak nosić peach fuzz? Kolor roku 2024 PANTONE

Pantone ogłosił kolorem roku peach fuzz, czyli jasny, lekki kolor w odcieniu brzoskwini. Kto go może nosić? Kto go może "uratować"? W jaki sposób? Z czym zestawiać?  Zapraszam na najnowszy wideo poradnik: Jaki to kolor? Peach fuzz należy do rodziny pomarańczy. (...)

Czytaj więcej
Co oznaczają symbole w przepisach prania?

Co oznaczają symbole w przepisach prania?

Pranie niszczy ubrania. To nie podlega dyskusji. Aby jednak czyszczenie nie było dla nas zgubne już po pierwszej próbie, producenci przygotowali dla nas przepisy prania. Są to najczęściej nylonowe, satynowe lub jedwabne wszywki umieszczane w wewnętrznej części odzieży. Metki te (...)

Czytaj więcej
Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.