Rok bez zakupów

Inspiracje

2022 rok był dla mnie rokiem bez zakupów ubrań. Przynajmniej tak sobie zaplanowałam. Jakie były założenia? Czy się udało i dlaczego wnioski nagrywam rok po jego zakończeniu? Zobacz nagranie:

 

Sprawdź PROJEKT STYLOWA KOBIETA, czyli wirtualną przestrzeń, w której masz stylistkę na wyciągnięcie ręki! Szczegóły ➡️ http://ksk.kodstylu.pl/ 

Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Narzędzia do analizy kolorystycznej

Narzędzia do analizy kolorystycznej

Narzędzia do analizy kolorystycznej, czyli co jest potrzebne, żeby określić typ urody. Zapraszam na najnowszy wideoporadnik lub/ i do zapoznania się z jego luźną transkrypcją. Jakie akcesoria są naprawdę potrzebne do analizy kolorystycznej? Osoby rozpoczynające swoją przygodę z analizą kolorystyczną często (...)

Czytaj więcej
16 typów kolorystycznych

16 typów kolorystycznych

16 typów urody – skąd się wzięły i dlaczego budzą tyle zamieszania? Coraz częściej można spotkać się z analizą kolorystyczną opartą na 16 typach urody. Nie oznacza to jednak, że system 12 typów przestał być aktualny. Wręcz przeciwnie – nadal (...)

Czytaj więcej
Na czym zarabiają stylistki

Na czym zarabiają stylistki

  Na czym zarabiają stylistki? Nazywam się Aleksandra Frątczak-Biś i od 2013 roku prowadzę firmę stylizacyjną. Od kilku lat szkolę też przyszłe stylistki i kolorystki. Patrząc na swoje doświadczenia i obserwacje rynku z ostatnich kilkunastu lat, chcę pokazać Ci szerokie spektrum (...)

Czytaj więcej
Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.