fbpx

Nie musisz schudnąć, by zasłużyć

Inspiracje

„Dopiero, gdy schudnę zasłużę na ładny wygląd i nowe ubrania”. Bardzo smuci mnie to hasło, które funkcjonuje w głowach wielu kobiet. Nie musisz schudnąć, by wyglądać i czuć się jak milion dolarów!

Dzisiaj zapraszam Cię na inspirującą rozmowę, z kobietą, która myśli zupełnie inaczej! Marta Cwalińska to kobieta, która wie, że zachwycać wyglądem można w każdym rozmiarze. Jeżeli od lat nic sobie nie kupiłaś, jeśli zasłaniasz swoje ciało pod „namiotami”, jeśli choć raz pomyślałaś „to bez sensu, żebym się „stroiła” lub „najpierw muszę schudnąć” to proszę poświęć kilkanaście minut na wysłuchanie tego materiału:

Polecam Twojej uwadze również mój wpis odnośnie piękna: „Piękno pochodzi z wdzięczności„.

Pamiętaj, że cały czas możesz pracować nad swoją samoakceptacją. Ja jako osobista stylistka pracuję nad samoakceptacją i atrakcyjnością od strony kontaktu z naszym ciałem.  Uczę jak możemy ubrać to ciało, uczę jak zauważać swoje atuty. Jeżeli czujesz, że taki temat jest Ci bliski, że praca z samoakceptacją jest dla Ciebie ważna to mam dla Ciebie informację, że w ciągu kilku najbliższych dni trwa kampania kursu: Samoakceptacja i atrakcyjność.

Jesteś w stanie znaleźć swoje atuty? Jak bardzo jesteś w stanie doceniać swoje ciało? Potrafisz traktować się z miłością i szacunkiem?

Koniecznie zajrzyj na stronę <IDĘ ZOBACZYĆ SZCZEGÓŁY> i zapoznaj się z ofertą tego programu.

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Odcienie bieli dla różnych typów urody

Odcienie bieli dla różnych typów urody

Czy wszystkie możemy nosić kolor biały? Czy może, według 12 typów urody, biel nie jest wskazana dla którejś z nas? Jeżeli chcesz się dowiedzieć jakie odcienie bieli są dla Ciebie najlepsze, to zobacz najnowszy wideoporadnik.   W teorii, powiedzenie kolor biały, (...)

Czytaj więcej
Biała koszula a różne style

Biała koszula a różne style

Biała koszula w różnych stylach i na różne okazje! Zapraszam na wideoporadnik oraz jego luźną transkrypcję!   Biała koszula nie zawsze musi być elegancka. Zapraszam Cię do poszerzenia swoich horyzontów, zainspiruj się jak możesz wykorzystać białą koszulę! Biała koszula nie musi (...)

Czytaj więcej
Buty do spódnic i sukienek na wiosnę i lato!

Buty do spódnic i sukienek na wiosnę i lato!

Jakie są zasady dobierania wiosennych i letnich butów do sukienek i spódnic? Jeśli chcesz się dowiedzieć, to zapraszam na  wideo poradnik. Na początek kilka ogólnych zasad: Lekkie optycznie buty dla osób niskich, dla sylwetek E, A Buty szalone, z kolorami, (...)

Czytaj więcej
Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.