fbpx

Nie musisz schudnąć, by zasłużyć

Inspiracje

„Dopiero, gdy schudnę zasłużę na ładny wygląd i nowe ubrania”. Bardzo smuci mnie to hasło, które funkcjonuje w głowach wielu kobiet. Nie musisz schudnąć, by wyglądać i czuć się jak milion dolarów!

Dzisiaj zapraszam Cię na inspirującą rozmowę, z kobietą, która myśli zupełnie inaczej! Marta Cwalińska to kobieta, która wie, że zachwycać wyglądem można w każdym rozmiarze. Jeżeli od lat nic sobie nie kupiłaś, jeśli zasłaniasz swoje ciało pod „namiotami”, jeśli choć raz pomyślałaś „to bez sensu, żebym się „stroiła” lub „najpierw muszę schudnąć” to proszę poświęć kilkanaście minut na wysłuchanie tego materiału:

Polecam Twojej uwadze również mój wpis odnośnie piękna: „Piękno pochodzi z wdzięczności„.

Pamiętaj, że cały czas możesz pracować nad swoją samoakceptacją. Ja jako osobista stylistka pracuję nad samoakceptacją i atrakcyjnością od strony kontaktu z naszym ciałem.  Uczę jak możemy ubrać to ciało, uczę jak zauważać swoje atuty. Jeżeli czujesz, że taki temat jest Ci bliski, że praca z samoakceptacją jest dla Ciebie ważna to mam dla Ciebie informację, że w ciągu kilku najbliższych dni trwa kampania kursu: Samoakceptacja i atrakcyjność.

Jesteś w stanie znaleźć swoje atuty? Jak bardzo jesteś w stanie doceniać swoje ciało? Potrafisz traktować się z miłością i szacunkiem?

Koniecznie zajrzyj na stronę <IDĘ ZOBACZYĆ SZCZEGÓŁY> i zapoznaj się z ofertą tego programu.

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.