fbpx

Nie musisz schudnąć, by zasłużyć

Inspiracje

„Dopiero, gdy schudnę zasłużę na ładny wygląd i nowe ubrania”. Bardzo smuci mnie to hasło, które funkcjonuje w głowach wielu kobiet. Nie musisz schudnąć, by wyglądać i czuć się jak milion dolarów!

Dzisiaj zapraszam Cię na inspirującą rozmowę, z kobietą, która myśli zupełnie inaczej! Marta Cwalińska to kobieta, która wie, że zachwycać wyglądem można w każdym rozmiarze. Jeżeli od lat nic sobie nie kupiłaś, jeśli zasłaniasz swoje ciało pod „namiotami”, jeśli choć raz pomyślałaś „to bez sensu, żebym się „stroiła” lub „najpierw muszę schudnąć” to proszę poświęć kilkanaście minut na wysłuchanie tego materiału:

Polecam Twojej uwadze również mój wpis odnośnie piękna: „Piękno pochodzi z wdzięczności„.

Pamiętaj, że cały czas możesz pracować nad swoją samoakceptacją. Ja jako osobista stylistka pracuję nad samoakceptacją i atrakcyjnością od strony kontaktu z naszym ciałem.  Uczę jak możemy ubrać to ciało, uczę jak zauważać swoje atuty. Jeżeli czujesz, że taki temat jest Ci bliski, że praca z samoakceptacją jest dla Ciebie ważna to mam dla Ciebie informację, że w ciągu kilku najbliższych dni trwa kampania kursu: Samoakceptacja i atrakcyjność.

Jesteś w stanie znaleźć swoje atuty? Jak bardzo jesteś w stanie doceniać swoje ciało? Potrafisz traktować się z miłością i szacunkiem?

Koniecznie zajrzyj na stronę <IDĘ ZOBACZYĆ SZCZEGÓŁY> i zapoznaj się z ofertą tego programu.

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Jak nosić peach fuzz? Kolor roku 2024 PANTONE

Jak nosić peach fuzz? Kolor roku 2024 PANTONE

Pantone ogłosił kolorem roku peach fuzz, czyli jasny, lekki kolor w odcieniu brzoskwini. Kto go może nosić? Kto go może "uratować"? W jaki sposób? Z czym zestawiać?  Zapraszam na najnowszy wideo poradnik: Jaki to kolor? Peach fuzz należy do rodziny pomarańczy. (...)

Czytaj więcej
Co oznaczają symbole w przepisach prania?

Co oznaczają symbole w przepisach prania?

Pranie niszczy ubrania. To nie podlega dyskusji. Aby jednak czyszczenie nie było dla nas zgubne już po pierwszej próbie, producenci przygotowali dla nas przepisy prania. Są to najczęściej nylonowe, satynowe lub jedwabne wszywki umieszczane w wewnętrznej części odzieży. Metki te (...)

Czytaj więcej
Jak poprawić pewność siebie ubraniem?

Jak poprawić pewność siebie ubraniem?

Pewność siebie to ważna rzecz dla każdego z nas. Czy można ją poprawić ubraniem? Zapraszam do obejrzenia wideo poradnika lub/i zapoznania się z jego luźną transkrypcją.     Z psychologicznego punktu widzenia pewność siebie nie powinna się brać z czegoś tak błahego, jak (...)

Czytaj więcej
Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.