fbpx

Męskie sylwetki

Porady dla mężczyzn

Czas przyszedł na Was, Panowie!

Męskie sylwetki to temat równie ważny jak sylwetki kobiece. Każdy z Was chciałby przecież wyglądać jak młody bóg! Mamy męską sylwetkę idealną, mamy też te mniej idealne, które należy w odpowiedni sposób opakować, aby swoim wyglądem zbliżyły się do idealnej 🙂

Rozróżniam 7 typów męskich sylwetek.

Najbardziej idealna to sylwetka V. Szerokie ramiona, wąskie biodra, szczupłe nogi. Mężczyzna o tym typie sylwetki będzie wyglądał korzystnie w większości ubrań – jest więc szczęściarzem.

Poza V rozróżniam jeszcze 6 typów. Zobacz jakie to sylwetki i jak je rozpoznać. Zapraszam na film!

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Jak łączyć panterkę z różnymi kolorami?

Jak łączyć panterkę z różnymi kolorami?

Z jakimi kolorami można łączyć panterkę? Zapraszam na inspiracyjny wideo poradnik, z którego dowiesz się jak łączyć panterkę :)   Łączenie panterki z kolorem w stylizacji może być zabawne i modne! Oto kilka pomysłów, jak połączyć te dwa elementy: Kolorowy top (...)

Czytaj więcej
Jak nosić peach fuzz? Kolor roku 2024 PANTONE

Jak nosić peach fuzz? Kolor roku 2024 PANTONE

Pantone ogłosił kolorem roku peach fuzz, czyli jasny, lekki kolor w odcieniu brzoskwini. Kto go może nosić? Kto go może "uratować"? W jaki sposób? Z czym zestawiać?  Zapraszam na najnowszy wideo poradnik: Jaki to kolor? Peach fuzz należy do rodziny pomarańczy. (...)

Czytaj więcej
Co oznaczają symbole w przepisach prania?

Co oznaczają symbole w przepisach prania?

Pranie niszczy ubrania. To nie podlega dyskusji. Aby jednak czyszczenie nie było dla nas zgubne już po pierwszej próbie, producenci przygotowali dla nas przepisy prania. Są to najczęściej nylonowe, satynowe lub jedwabne wszywki umieszczane w wewnętrznej części odzieży. Metki te (...)

Czytaj więcej
Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.