fbpx

Męskie sylwetki

Porady dla mężczyzn

Czas przyszedł na Was, Panowie!

Męskie sylwetki to temat równie ważny jak sylwetki kobiece. Każdy z Was chciałby przecież wyglądać jak młody bóg! Mamy męską sylwetkę idealną, mamy też te mniej idealne, które należy w odpowiedni sposób opakować, aby swoim wyglądem zbliżyły się do idealnej 🙂

Rozróżniam 7 typów męskich sylwetek.

Najbardziej idealna to sylwetka V. Szerokie ramiona, wąskie biodra, szczupłe nogi. Mężczyzna o tym typie sylwetki będzie wyglądał korzystnie w większości ubrań – jest więc szczęściarzem.

Poza V rozróżniam jeszcze 6 typów. Zobacz jakie to sylwetki i jak je rozpoznać. Zapraszam na film!

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Letnie nakrycia głowy

Letnie nakrycia głowy

Letnie nakrycia głowy są potrzebne z dwóch powodów! Po pierwsze chronią naszą głowę przed słońcem, a po drugie potrafią nieźle podkręcić stykówkę! Zapraszam na wideo poradnik lub/i zapoznanie się z jego luźną transkrypcją.   Nakrycia głowy potrafią nadać stylizacji zupełnie różnego wymiaru, (...)

Czytaj więcej

Palety dla 12 typów urody

Analiza kolorystyczna to zupełnie nowy temat dla Ciebie? Zacznij od wpisów w tym miejscu >> Chcesz skorzystać z małej ściągawki i poznać palety 12 typów urody? Sprawdź, czym różnią się od siebie i zobacz, czy znajdziesz wśród nich swoje ulubione kolory. Jeżeli (...)

Czytaj więcej
Ubrania z muślinu

Ubrania z muślinu

Czy masz w swojej szafie ubrania z muślinu? Latem, oprócz lnu uwielbiam i gorąco polecam do przetestowania ubrania wykonane właśnie z tego materiału! Co to jest muślin? Muślin to najczęściej tkanina bawełniana, która cechuje się gofrowaną, pofalowaną strukturą. Jest bardzo delikatna (...)

Czytaj więcej
Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.