fbpx

Delikatne bransoletki

Inspiracje

Uwielbiam bransoletki!

Jeżeli znamy się już trochę (obserwujesz mnie na Instagramie?), jest spora szansa, że wiesz, że nie powinnam nosić metalowej biżuterii ze względu na szereg uszuleń. Czasem zdarza mi się łamać zasady i zakładać obrączkę, złoty łańcuszek czy właśnie bransoletkę. Kolczyki czy klipsy niestety wszystkie odpadają 🙁 Każda próba ich załóżenia kończy się cierpeniem 🙁

Bransoletki są z całego asortymentu biżuteryjnego najbardziej dla mnie bezpieczne, bo… przemieszają się po ręce i za długo nie mają kontaktu ze skórą w jednym miejscu. Więc w mojej i tak skromnej szkatułce na biżuterię bransoletek pojawia się najwięcej.

Ostatnio szukałam czegoś specjalnego i przeglądałam bransoletki, które najbardziej lubię. Pomyślałam: zróbmy przegląd na blogu! Subiektywny, pokazujący 4 delikatne grupy: celebrytki i koraliki (które można unzać za klasyczne) i coś z trendów 2020, czyli łańcuchy i monety.

Na pierwszy rzut bransoletki celebrytki: kolejno od lewej: pierwsza, druga, trzecia, czwarta, piąta, szósta
bransoletki

Delikatne, drobne, ale nie nudne. Sprawdzą się u minimalistek i u posiadaczek wąskich nadgarstków.

Trend biżuterii w końcówce roku 2020 to dodatek monet. Mogą być one przyczepione do celebrytki, do łańcucha (dwa trendy na raz, ha!) czy koralików. Sprawdź, co mamy dla Ciebie:

Z monetami kolejno od lewej: pierwsza, druga, trzecia, czwarta, piąta, szósta
bransoletki

Motyw łańcucha nie musi być kojarzony tylko z modą uliczną czy raperami 😉 Świetnie sprawdzi się też w drobniejszym, bardzej eleganckim wydaniu. Zobacz:

Z łańcuchem kolejno od lewej: pierwsza, druga, trzecia, czwarta, piąta, szósta

Bransoletka z koralikami to klasyk! W tym roku możemy dodać do nich łańcuszek, perełki, dla mnie bomba!

Z koralikami kolejno od lewej: pierwsza, druga, trzecia, czwarta, piąta, szósta

 

Sklep Kod Stylu

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Letnie nakrycia głowy

Letnie nakrycia głowy

Letnie nakrycia głowy są potrzebne z dwóch powodów! Po pierwsze chronią naszą głowę przed słońcem, a po drugie potrafią nieźle podkręcić stykówkę! Zapraszam na wideo poradnik lub/i zapoznanie się z jego luźną transkrypcją.   Nakrycia głowy potrafią nadać stylizacji zupełnie różnego wymiaru, (...)

Czytaj więcej

Palety dla 12 typów urody

Analiza kolorystyczna to zupełnie nowy temat dla Ciebie? Zacznij od wpisów w tym miejscu >> Chcesz skorzystać z małej ściągawki i poznać palety 12 typów urody? Sprawdź, czym różnią się od siebie i zobacz, czy znajdziesz wśród nich swoje ulubione kolory. Jeżeli (...)

Czytaj więcej
Ubrania z muślinu

Ubrania z muślinu

Czy masz w swojej szafie ubrania z muślinu? Latem, oprócz lnu uwielbiam i gorąco polecam do przetestowania ubrania wykonane właśnie z tego materiału! Co to jest muślin? Muślin to najczęściej tkanina bawełniana, która cechuje się gofrowaną, pofalowaną strukturą. Jest bardzo delikatna (...)

Czytaj więcej
Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.