fbpx

Delikatne bransoletki

Inspiracje

Uwielbiam bransoletki!

Jeżeli znamy się już trochę (obserwujesz mnie na Instagramie?), jest spora szansa, że wiesz, że nie powinnam nosić metalowej biżuterii ze względu na szereg uszuleń. Czasem zdarza mi się łamać zasady i zakładać obrączkę, złoty łańcuszek czy właśnie bransoletkę. Kolczyki czy klipsy niestety wszystkie odpadają 🙁 Każda próba ich załóżenia kończy się cierpeniem 🙁

Bransoletki są z całego asortymentu biżuteryjnego najbardziej dla mnie bezpieczne, bo… przemieszają się po ręce i za długo nie mają kontaktu ze skórą w jednym miejscu. Więc w mojej i tak skromnej szkatułce na biżuterię bransoletek pojawia się najwięcej.

Ostatnio szukałam czegoś specjalnego i przeglądałam bransoletki, które najbardziej lubię. Pomyślałam: zróbmy przegląd na blogu! Subiektywny, pokazujący 4 delikatne grupy: celebrytki i koraliki (które można unzać za klasyczne) i coś z trendów 2020, czyli łańcuchy i monety.

Na pierwszy rzut bransoletki celebrytki: kolejno od lewej: pierwsza, druga, trzecia, czwarta, piąta, szósta
bransoletki

Delikatne, drobne, ale nie nudne. Sprawdzą się u minimalistek i u posiadaczek wąskich nadgarstków.

Trend biżuterii w końcówce roku 2020 to dodatek monet. Mogą być one przyczepione do celebrytki, do łańcucha (dwa trendy na raz, ha!) czy koralików. Sprawdź, co mamy dla Ciebie:

Z monetami kolejno od lewej: pierwsza, druga, trzecia, czwarta, piąta, szósta
bransoletki

Motyw łańcucha nie musi być kojarzony tylko z modą uliczną czy raperami 😉 Świetnie sprawdzi się też w drobniejszym, bardzej eleganckim wydaniu. Zobacz:

Z łańcuchem kolejno od lewej: pierwsza, druga, trzecia, czwarta, piąta, szósta

Bransoletka z koralikami to klasyk! W tym roku możemy dodać do nich łańcuszek, perełki, dla mnie bomba!

Z koralikami kolejno od lewej: pierwsza, druga, trzecia, czwarta, piąta, szósta

 

Sklep Kod Stylu

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Jak nosić peach fuzz? Kolor roku 2024 PANTONE

Jak nosić peach fuzz? Kolor roku 2024 PANTONE

Pantone ogłosił kolorem roku peach fuzz, czyli jasny, lekki kolor w odcieniu brzoskwini. Kto go może nosić? Kto go może "uratować"? W jaki sposób? Z czym zestawiać?  Zapraszam na najnowszy wideo poradnik: Jaki to kolor? Peach fuzz należy do rodziny pomarańczy. (...)

Czytaj więcej
Co oznaczają symbole w przepisach prania?

Co oznaczają symbole w przepisach prania?

Pranie niszczy ubrania. To nie podlega dyskusji. Aby jednak czyszczenie nie było dla nas zgubne już po pierwszej próbie, producenci przygotowali dla nas przepisy prania. Są to najczęściej nylonowe, satynowe lub jedwabne wszywki umieszczane w wewnętrznej części odzieży. Metki te (...)

Czytaj więcej
Jak poprawić pewność siebie ubraniem?

Jak poprawić pewność siebie ubraniem?

Pewność siebie to ważna rzecz dla każdego z nas. Czy można ją poprawić ubraniem? Zapraszam do obejrzenia wideo poradnika lub/i zapoznania się z jego luźną transkrypcją.     Z psychologicznego punktu widzenia pewność siebie nie powinna się brać z czegoś tak błahego, jak (...)

Czytaj więcej
Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.