fbpx

Gdzie kupić bluzę?

Inspiracje

Bluza dobrej jakości.

Gdzie taką kupić? Czy sklepy sieciowe i sklepy z odzieżą sportową na nasze jedyne wyjście? Sprawdź subiektywny przewodnik po markach, które mają w swojej ofercie bluzy dobrej jakości. Część sprawdzona przeze mnie, część przez Klienki i koleżanki. Masz swój typ, którego tu nie ma? Lub komentarz do naszej listy? Napisz koniecznie w komentarzu.

Jaka jest Twoja ulubiona marka w tym segmencie?

Na co zwracać uwagę, gdy polujemy na bluzę dobrej jakości? Po pierwsze na skład, rodzaj dzianiny i gramatura, ponieważ to one świadczą o tym, czy bluza będzie oddychać, gnieść się, mechacić czy będzie odpowiednia na letnie wieczory czy na zimowe, chłodne dni. Po drugie zwróć uwagę na jakość szycia, a więc polecam sprawdzenie środka bluzy. Czy szwy są równe i wyglądają na porządne? Czy wystają nitki? Po trzecie: spójdz na cenę: jeżeli bluza ma być uszyta w Polsce, z polskiego materiału, z godziwą zapłacą dla wszystkich zaanagażowanych w proces (i oczywiście zapłacone podatki), nie będzie kosztowała 100 zł. To po prostu się nie zepnie 🙁 Bluza dobrej jakości stety czy niestety musi kosztować więcej niż jej sieciówkowy odpowiednik.

Jak to jest z tym składem? Dzianiny na bluzy są bawełniane, zazwyczaj z domieszką kilku % elastanu. Bawełna daje nam komfort cieplny i jednocześnie oddycha. Czase zdarzają się bluzy z dodatkiem nawet 50% poliestru – te nie będą tak bardzo oddychające.

Poniżej znajdziesz nasze propozycje, zanim jednak oddasz się im w zupełności, sprawdź wpis o t-shirtach, które warto sprawdzić.

Hibou
Bluza dobrej jakości

Mecomplete

Fuerta

Muuv
Bluza dobrej jakości

Patchouli

The odder side

Plny Lala

Bluza dobrej jakości

Naoko

Muave

Basiclo
Bluza dobrej jakości

Femistories

Dotofficial

Gau Brand

Mój kraj taki piękny
Bluza dobrej jakości

Natualy

Nubee
Bluza dobrej jakości

Ohmess

Flawless

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.