fbpx

Zostań osobistą stylistką

Zobacz bezpłatną retransmisję webinaru JAK ZOSTAĆ OSOBISTĄ STYLISTKĄ.

CZEGO MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ?

➡ Opowiem o moich początkach, o tym jak rozwijałam swój biznes. Możesz domyślać się, że nie były łatwe!

➡ Dowiesz się, jak przeszłam z etatu do prowadzenia swojej firmy, dzięki czemu poznasz możliwe dla Ciebie strategie i drogi rozwoju. Opowiem o tym czy (a właściwie jak bardzo! 😉 ) się obawiałam.

➡ Polecę Ci szkolenia, książki, kursy online, które warto znać zaczynając. To ważna część, ponieważ bez nich nie byłabym w miejscu, w którym jestem teraz. Oczywiście na początek zaproszę Cię też na mojego bloga!

➡ Zobaczysz, jak działa moja firma teraz, ile osób zatrudniam i jaki mam model biznesowy, co pokaże Ci, jak wygląda prowadzenia dochodowego biznesu osobistej stylistki.

Kiedy? Gdzie?

Widzimy się online, link do nagrania otrzymasz na maila.

Kliknij tutaj i pobierz materiał!

jak zostać stylistką

Aleksandra Frątczak-Biś

Osobista Stylistka. Personal Shopper. Trenerka wizerunku biznesowego. Autorka książek Ubierz się w kolor. Tajniki analizy kolorystycznejJak ubrać się do pracy? Biznesowy dress code dla kobiet oraz Znajdź swój styl.

Od 2013 roku tworzę bloga o stylizacji kobiet i mężczyzn.
Organizuję webinary, prowadzę kursy online. Prowadzę warsztaty inspiracyjne i szkolenia z zakresu budowania wizerunku biznesowego i dress code’u.
Zarządzam firmą, która miesięcznie przynosi pięciocyfrowe przychody. Z wykształcenia jestem psychologiem biznesu i coachem.
Znajdziesz mnie na Facebooku Instagramie.

Zobacz także

Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.