fbpx

Mężczyzna niebanalnie

Porady dla mężczyzn

Wypowiadam wojnę nudnym zestawom!

Mężczyzno Drogi, idąc na następne zakupy odzieżowe, zrób coś dla mnie – nie kupuj kolejnych dżinsów i t-shirta. Świat jest pełen innych ubrań, które z pomysłem możesz ze sobą połączyć. Nie bój się kolorowych spodni, codziennych koszul, sportowych marynarek. Nie wiesz jak zacząć, skontaktuj się ze mną, chętnie pomogę w zakupach 🙂

Krata casual

Krata casual_

Casual man

Casual

Casual detal

Sweter casual

Mężczyzna casual

Marynarka casual

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Jak łączyć panterkę z różnymi kolorami?

Jak łączyć panterkę z różnymi kolorami?

Z jakimi kolorami można łączyć panterkę? Zapraszam na inspiracyjny wideo poradnik, z którego dowiesz się jak łączyć panterkę :)   Łączenie panterki z kolorem w stylizacji może być zabawne i modne! Oto kilka pomysłów, jak połączyć te dwa elementy: Kolorowy top (...)

Czytaj więcej
Jak nosić peach fuzz? Kolor roku 2024 PANTONE

Jak nosić peach fuzz? Kolor roku 2024 PANTONE

Pantone ogłosił kolorem roku peach fuzz, czyli jasny, lekki kolor w odcieniu brzoskwini. Kto go może nosić? Kto go może "uratować"? W jaki sposób? Z czym zestawiać?  Zapraszam na najnowszy wideo poradnik: Jaki to kolor? Peach fuzz należy do rodziny pomarańczy. (...)

Czytaj więcej
Co oznaczają symbole w przepisach prania?

Co oznaczają symbole w przepisach prania?

Pranie niszczy ubrania. To nie podlega dyskusji. Aby jednak czyszczenie nie było dla nas zgubne już po pierwszej próbie, producenci przygotowali dla nas przepisy prania. Są to najczęściej nylonowe, satynowe lub jedwabne wszywki umieszczane w wewnętrznej części odzieży. Metki te (...)

Czytaj więcej
Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.