fbpx

Krótki rękaw i krawat

Porady dla mężczyzn

Sezon ślubny w pełni.

Na każdym z wesel spotkać możemy mężczyzn wyglądających tak:

krawat               Fragmenty zdjęć: gentelmenfashion.pl i insomnia.pl

 

Dzisiaj będzie krótko i na temat: tak się nie robi.

Ślub jest wydarzeniem, gdzie obowiązuje strój elegancki. Koszula z krótkim rękawem nigdy nie będzie elegancka. Nawet jeżeli połączymy ją z krawatem czy garniturem. Właściwie tym bardziej, jeżeli połączymy ją z krawatem i garniturem. Takie zestawienie jest w złym tonie. Zaryzykuje i użyje cięższego kalibru: takie zestawienie świadczy o kompletnym braku gustu.

Pamiętaj!

W sytuacjach, które wymagają eleganckiego lub formalnego stroju, mężczyzna ZAWSZE ubiera koszulę z długim rękawem.

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Letnie nakrycia głowy

Letnie nakrycia głowy

Letnie nakrycia głowy są potrzebne z dwóch powodów! Po pierwsze chronią naszą głowę przed słońcem, a po drugie potrafią nieźle podkręcić stykówkę! Zapraszam na wideo poradnik lub/i zapoznanie się z jego luźną transkrypcją.   Nakrycia głowy potrafią nadać stylizacji zupełnie różnego wymiaru, (...)

Czytaj więcej

Palety dla 12 typów urody

Analiza kolorystyczna to zupełnie nowy temat dla Ciebie? Zacznij od wpisów w tym miejscu >> Chcesz skorzystać z małej ściągawki i poznać palety 12 typów urody? Sprawdź, czym różnią się od siebie i zobacz, czy znajdziesz wśród nich swoje ulubione kolory. Jeżeli (...)

Czytaj więcej
Ubrania z muślinu

Ubrania z muślinu

Czy masz w swojej szafie ubrania z muślinu? Latem, oprócz lnu uwielbiam i gorąco polecam do przetestowania ubrania wykonane właśnie z tego materiału! Co to jest muślin? Muślin to najczęściej tkanina bawełniana, która cechuje się gofrowaną, pofalowaną strukturą. Jest bardzo delikatna (...)

Czytaj więcej
Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.