fbpx

Jak ukryć niedoskonałości męskiej sylwetki?

Porady dla mężczyzn

Męska sylwetka ma swoje niedoskonałości.

Przyznam jednak szczerze, że panowie mniej skupiają się na swoich niedoborach niż kobiety. Pracując z klientami rzadko słyszę marudzenie na temat ud, brzucha, ramion czy pośladków. Kobiety jednak bardziej się siebie czepiają 😉

Podobno panowie dbają o ubrania z dwóch powodów: albo dla kobiety, albo żeby pokazać status materialny. Czy tak jest? Chętnie przeprowadzę na ten temat statystyki.

Tak, czy inaczej, żeby świetnie dobrać sobie ubrania, trzeba dowiedzieć się co nie co na temat swojej sylwetki. I nie mam na myśli badań lekarskich 😉
Jak rozróżnić sylwetki męskie? W jednym z poprzednich artykułów możesz poznać ich opis. Wyróżniam 7 typów męskiej sylwetki. Jeżeli chcesz poznać typy kolorystyczne mężczyzn, powstał też film na ten temat.

Dzisiaj zapraszam na film instruktażowy, jak ubrać męską sylwetkę, aby wyglądać jak młody bóg:

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Jak łączyć panterkę z różnymi kolorami?

Jak łączyć panterkę z różnymi kolorami?

Z jakimi kolorami można łączyć panterkę? Zapraszam na inspiracyjny wideo poradnik, z którego dowiesz się jak łączyć panterkę :)   Łączenie panterki z kolorem w stylizacji może być zabawne i modne! Oto kilka pomysłów, jak połączyć te dwa elementy: Kolorowy top (...)

Czytaj więcej
Jak nosić peach fuzz? Kolor roku 2024 PANTONE

Jak nosić peach fuzz? Kolor roku 2024 PANTONE

Pantone ogłosił kolorem roku peach fuzz, czyli jasny, lekki kolor w odcieniu brzoskwini. Kto go może nosić? Kto go może "uratować"? W jaki sposób? Z czym zestawiać?  Zapraszam na najnowszy wideo poradnik: Jaki to kolor? Peach fuzz należy do rodziny pomarańczy. (...)

Czytaj więcej
Co oznaczają symbole w przepisach prania?

Co oznaczają symbole w przepisach prania?

Pranie niszczy ubrania. To nie podlega dyskusji. Aby jednak czyszczenie nie było dla nas zgubne już po pierwszej próbie, producenci przygotowali dla nas przepisy prania. Są to najczęściej nylonowe, satynowe lub jedwabne wszywki umieszczane w wewnętrznej części odzieży. Metki te (...)

Czytaj więcej
Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.