fbpx

Jak ukryć niedoskonałości męskiej sylwetki?

Porady dla mężczyzn

Męska sylwetka ma swoje niedoskonałości.

Przyznam jednak szczerze, że panowie mniej skupiają się na swoich niedoborach niż kobiety. Pracując z klientami rzadko słyszę marudzenie na temat ud, brzucha, ramion czy pośladków. Kobiety jednak bardziej się siebie czepiają 😉

Podobno panowie dbają o ubrania z dwóch powodów: albo dla kobiety, albo żeby pokazać status materialny. Czy tak jest? Chętnie przeprowadzę na ten temat statystyki.

Tak, czy inaczej, żeby świetnie dobrać sobie ubrania, trzeba dowiedzieć się co nie co na temat swojej sylwetki. I nie mam na myśli badań lekarskich 😉
Jak rozróżnić sylwetki męskie? W jednym z poprzednich artykułów możesz poznać ich opis. Wyróżniam 7 typów męskiej sylwetki. Jeżeli chcesz poznać typy kolorystyczne mężczyzn, powstał też film na ten temat.

Dzisiaj zapraszam na film instruktażowy, jak ubrać męską sylwetkę, aby wyglądać jak młody bóg:

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Ubrania z muślinu

Ubrania z muślinu

Czy masz w swojej szafie ubrania z muślinu? Latem, oprócz lnu uwielbiam i gorąco polecam do przetestowania ubrania wykonane właśnie z tego materiału! Co to jest muślin? Muślin to najczęściej tkanina bawełniana, która cechuje się gofrowaną, pofalowaną strukturą. Jest bardzo delikatna (...)

Czytaj więcej
Odcienie bieli dla różnych typów urody

Odcienie bieli dla różnych typów urody

Czy wszystkie możemy nosić kolor biały? Czy może, według 12 typów urody, biel nie jest wskazana dla którejś z nas? Jeżeli chcesz się dowiedzieć jakie odcienie bieli są dla Ciebie najlepsze, to zobacz najnowszy wideoporadnik.   W teorii, powiedzenie kolor biały, (...)

Czytaj więcej
Biała koszula a różne style

Biała koszula a różne style

Biała koszula w różnych stylach i na różne okazje! Zapraszam na wideoporadnik oraz jego luźną transkrypcję!   Biała koszula nie zawsze musi być elegancka. Zapraszam Cię do poszerzenia swoich horyzontów, zainspiruj się jak możesz wykorzystać białą koszulę! Biała koszula nie musi (...)

Czytaj więcej
Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.