fbpx

Jak ukryć krzywe nogi?

Porady sylwetkowe

Dla niektórych krzywe nogi to solidny kompleks, dla innych nic takiego (są jakie są). Dzisiaj zdradzę trzy sposoby, w jaki sposób ubraniem można ukryć krzywe nogi.  Zapraszam do obejrzenia poradnika lub/i zapoznania się z jego luźną transkrypcją.

Krzywe nogi to taka cecha naszego wyglądu, której nie jesteśmy w stanie zmienić. Jedyna droga to samoakceptacja. Warto zmienić optykę patrzenia na nasze nogi. Warto pamiętać, że nogi nie mają za zadanie sprawiać wizualnej przyjemności ani nam, ani nikomu innemu. Nogi są po to, żebyśmy mogły chodzić, zwiedzać świat, biegać, brać udział w maratonach, spacerować z naszymi psami itd. itp. I TO JEST ICH NAJWAŻNIEJSZA CECHA! Także jeśli są zdrowe to właśnie o tym powinnyśmy myśleć i za to im dziękować. Jest wiele osób, które nie mają takiego przywileju. Nogi nie mają wyglądać, powinny działać. Jeśli brakuje Ci takiej perspektywy, takiego spojrzenia na sytuację to zapraszam Cię do pracy nad poczuciem własnej atrakcyjności w kursie, który przygotowałam dla wszytskich kobiet, którę mają pracę do wykonania w tym zakresie. Szczegóły znajdziesz tu: Kurs Samoakceptacja i Atrakcyjność.

Ponieważ jednak ubraniem możemy podziałać w tym temacie, przychodzę z pomocą 😉

Są trzy najprostsze sposoby, by sprawić, że nasze nogi będą ukryte lub mniej widoczne. 

  1. Noszenie sukienek spódnic/sukienek o długości midi i maxi. To najprostszy sposób na zakrycie nóg. Dokładnie w ten sam sposób działają szersze spodnie, dlatego jeśli decydujesz się na spodnie to unikaj legginsów, krojów skinny, slim, cygaterek. Te kroje sprawią, że kształt Twoich nóg zostanie podkreślony. Jeżeli chcesz to zmienić, to wystarczy, że założysz szersze spodnie np. boyfriendy, mom jeans, baggy, szwedy, kuloty. Opcji jest wiele. Poniżej przykłady:

[spodnie nr 1, spodnie nr 2, spodnie nr 3]

[spodnie nr 4, spodnie nr 5, spodnie nr 6]

[spodnie nr 7, spodnie nr 8, spodnie nr 9]

2. Drugi sposób to założenie sukienki/spódnicy krótkiej, ale w połączeniu z grubymi rajstopami oraz kozakami. Jest to sposób, który sprawdzi się jedynie w niższych temperaturach.

3. Trzecia opcja to minimalizm na dole sylwetki, szaleństwo u góry.  To wymagający, lecz skuteczny sposób. Jeśli stylizując sylwetkę wybierzesz ciekawe rozwiązania u góry: kolorowe bluzki, falbanki, ciekawe kołnierze, asymetria, ozdoby przy jednoczesnym zachowaniu umiaru na dole: kolory bazowe, proste kroje (możesz wtedy pozowlić sobie na rurki, cygaretki itd.) to wówczas uwaga odbiorcy skupi się na górze sylwetki.

UWAGA!

Mam dla Ciebie niespodziankę: od poniedziałku 23.08.2021 do 05.09.2021 trwa promocja na e-booki. Tylko w tym czasie możesz nabyć książki w wersji cyfrowej z 30% rabatem. Możesz wybrać:

  1. Ubierz się w kolor – to niezwykła publikacja, która wprowadzi Cię w fascynujący świat koloru, znany jedynie specjalistom. Od dziś możesz zapoznać się z analizą kolorystyczną opartą na 12 typach kolorystycznych i świadomie wykorzystywać barwy.
  2. Znajdź swój styl – książka, w której przedstawiono wszystkie wiodące style w modzie, dzięki niej odkryjesz swój styl i dowiesz się jak urozmaicić swoją szafę.
  3. Stylowy wizerunek w pracy – workbook, który pomoże Ci szybciej ubierać się co rano. Robić bardziej udane zakupy. Sprawić, że Twój wygląd będzie dobrze reprezentował Cię w pracy.

Inwestycja w wiedzę to najlepsza inwestycja!

 

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Buty do spódnic i sukienek na wiosnę i lato!

Buty do spódnic i sukienek na wiosnę i lato!

Jakie są zasady dobierania wiosennych i letnich butów do sukienek i spódnic? Jeśli chcesz się dowiedzieć, to zapraszam na  wideo poradnik. Na początek kilka ogólnych zasad: Lekkie optycznie buty dla osób niskich, dla sylwetek E, A Buty szalone, z kolorami, (...)

Czytaj więcej
Czy każdemu pasuje biała koszula?

Czy każdemu pasuje biała koszula?

Czy biała koszula jest dla wszystkich?! Co na temat białej koszuli mówi teoria 12 typów kolorystycznych? Zapraszam do obejrzenia wideo poradnika: Czy biała koszula to naprawdę must have? Czy każda z nas musi mieć ją w swojej szafie? Nie jestem (...)

Czytaj więcej
Najmodniejsze połączenia kolorystyczne

Najmodniejsze połączenia kolorystyczne

Przedstawiam 5 najmodniejszych połączeń kolorystycznych na wiosnę i lato 2024! Zapraszam do obejrzenia wideo poradnika:     Oto lista: Brąz połączony ze słonecznymi odcieniami żółci (kukurydzy, słonecznika, kurkumy, curry, topaz). Te połączenie kolorystyczne sprawdzą się dla Ciepłej Jesieni, dla Ciepłej Wiosny w (...)

Czytaj więcej
Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.