fbpx

Jak ubrać się do pracy – sesja zdjęciowa

Stylowo w pracy

Jak ubrać się do pracy?

Książka o tym tytule trafiła właśnie do składu, jeszcze kilka tygodni i będzie się drukowała. Jestem coraz bardziej ciekawa i podekscytowana, jak będzie wyglądała. Mam przykładowy rozkład, mam tekst i zdjęcia. Ostateczny efekt poradnika nie jest jednak jeszcze mi znany. Za kilka dni zobaczę pierwsze efekty pracy drużyny składającej!

Kilka słów o publikacji

Dla kogo ją napisałam?
Od wielu lat pracuję z kobietami. Traktuję to jak wielką przygodę i wspólną drogę. One powierzają mi siebie i swoje historie, ja towarzyszę im nie tylko jako zawodowiec, ale i jako życzliwa przyjaciółka.
Jako osobista stylistka dużo rozmawiam z kobietami. Kobietami, które są zagubione. Mają pełne szafy, ale nic do ubrania. Widzą pełne sklepy, ale nic w nich do kupienia. Mają ładne bluzki, ale nie potrafią dobrać do nich spódnicy.
W rozmowach padają różne pytania i stwierdzenia. Jak wyglądać profesjonalnie, ale nie sztywno? Co to jest smart casual? Czy w dżinsach można wyglądać biznesowo? Czy rzeczywiście ładne kobiety zarabiają więcej i szybciej awansują?
Jak jest naprawdę? Jakie są zasady? Moja nowa książka „Jak ubrać się do pracy? Biznesowy dress code dla kobiet” może pomóc wszystkim kobietom awansować, więcej zarabiać. Być bardziej lubianą.

Jaka jest współczesna kobieta na rynku pracy?
Współczesna kobieta w biznesie decyduje, kreuje, idzie wciąż do przodu. Łączy w sobie intuicję i racjonalizm, wrażliwość i determinację, empatię i konsekwencję. Szuka równowagi między pracą zawodową a życiem prywatnym. Jest aktywna, zabiegana, licząca swój czas. Jeśli chce być postrzegana nie przez pryzmat swojej kobiecości, ale profesjonalizmu, partnerstwa, biznesu – musi zadbać o swój wizerunek. Stworzenie go nie jest proste, wymaga równie dobrze samoświadomości, jak i wiedzy. Wizji całości na
równi z dbałością o szczegóły. Strój, makijaż, fryzura, dodatki – kiedy znaleźć na to czas? Jak ustrzec się błędów?
Czasem kobiecie w drodze do spójnego, profesjonalnego wizerunku potrzeba tylko inspiracji. Czasem solidnej dawki wiedzy. Kiedy indziej – zaczerpnięcia z doświadczeń profesjonalisty.

To wszystko znajdziecie w poradniku „Jak ubrać się do pracy?”

Tymczasem chciałam się podzielić z Wami filmem z sesji zdjęciowej:

Już możesz kupić książkę. Kliknij tutaj, aby kupić wersję papierową, a tutaj, aby kupić e-book.

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Letnie nakrycia głowy

Letnie nakrycia głowy

Letnie nakrycia głowy są potrzebne z dwóch powodów! Po pierwsze chronią naszą głowę przed słońcem, a po drugie potrafią nieźle podkręcić stykówkę! Zapraszam na wideo poradnik lub/i zapoznanie się z jego luźną transkrypcją.   Nakrycia głowy potrafią nadać stylizacji zupełnie różnego wymiaru, (...)

Czytaj więcej

Palety dla 12 typów urody

Analiza kolorystyczna to zupełnie nowy temat dla Ciebie? Zacznij od wpisów w tym miejscu >> Chcesz skorzystać z małej ściągawki i poznać palety 12 typów urody? Sprawdź, czym różnią się od siebie i zobacz, czy znajdziesz wśród nich swoje ulubione kolory. Jeżeli (...)

Czytaj więcej
Ubrania z muślinu

Ubrania z muślinu

Czy masz w swojej szafie ubrania z muślinu? Latem, oprócz lnu uwielbiam i gorąco polecam do przetestowania ubrania wykonane właśnie z tego materiału! Co to jest muślin? Muślin to najczęściej tkanina bawełniana, która cechuje się gofrowaną, pofalowaną strukturą. Jest bardzo delikatna (...)

Czytaj więcej
Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.