fbpx

Jak nosić baleriny?

Porady sylwetkowe

Kobiety uwielbiają płaskie buty: baleriny, mokasyny, espadryle.
Z wielu powodów: wtedy, gdy najbardziej odpowiadają sytuacji (mama w piaskownicy), wtedy gdy zdrowie nie pozwala nosić obcasów, wtedy gdy idziemy na spacer, wtedy, gdy jesteśmy bardzo aktywne w ciągu dnia (dziecko w przedszkolu, praca w terenie, zakupy po pracy).

Cieszę się, że mokasyny przestają kojarzyć się z ciotkowatym wyglądem i disco polo lat 90tych. Moje klientki coraz częściej sięgają po nie jako alternatywę do wszechobecnych balerin. Bo oczywiście baleriny rządzą, jeżeli chodzi o wybór płaskich butów do codziennych zestawów.

Okazuje się jednak, że nie zawsze udaje nam się je dobrze wybrać, odpowiednio zestawić. Baleriny są tak powszechne, że czasem można się zagubić, gdzie tak naprawdę pasują. Czy tylko na spacer? Czy można ubrać je na oficjalną imprezę? Na rozmowę w sprawie pracy?

Odpowiadam na te wszystkie pytania w dzisiejszym video poradniku.

Zapraszam: Jak nosić baleriny?

Jeżeli chcesz odkryć więcej informacji na temat fasonów spodni, ale również bluzek, spódnic, sukienek, mam dla Ciebie coś więcej. Chcę zaprosić Cię do zapoznania się z kursem online Kod Sylwetki.

Kurs jest skierowany do kobiet, które szukają informacji o tym, jak dobrać KAŻDY element ubioru do swojego ciała: nakrycia głowy, biżuterię, dekolty, rodzaje rękawów, nogawek, długości spodni, rodzaje butów, torebek. Uff, jest tego sporo. Wejdź tutaj, aby zapisać się na listę osób zainteresowanych dołączeniem do kursu i móc otrzymać go w niższej cenie.

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Letnie nakrycia głowy

Letnie nakrycia głowy

Letnie nakrycia głowy są potrzebne z dwóch powodów! Po pierwsze chronią naszą głowę przed słońcem, a po drugie potrafią nieźle podkręcić stykówkę! Zapraszam na wideo poradnik lub/i zapoznanie się z jego luźną transkrypcją.   Nakrycia głowy potrafią nadać stylizacji zupełnie różnego wymiaru, (...)

Czytaj więcej

Palety dla 12 typów urody

Analiza kolorystyczna to zupełnie nowy temat dla Ciebie? Zacznij od wpisów w tym miejscu >> Chcesz skorzystać z małej ściągawki i poznać palety 12 typów urody? Sprawdź, czym różnią się od siebie i zobacz, czy znajdziesz wśród nich swoje ulubione kolory. Jeżeli (...)

Czytaj więcej
Ubrania z muślinu

Ubrania z muślinu

Czy masz w swojej szafie ubrania z muślinu? Latem, oprócz lnu uwielbiam i gorąco polecam do przetestowania ubrania wykonane właśnie z tego materiału! Co to jest muślin? Muślin to najczęściej tkanina bawełniana, która cechuje się gofrowaną, pofalowaną strukturą. Jest bardzo delikatna (...)

Czytaj więcej
Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.