fbpx

Jak nosić baleriny?

Porady sylwetkowe

Kobiety uwielbiają płaskie buty: baleriny, mokasyny, espadryle.
Z wielu powodów: wtedy, gdy najbardziej odpowiadają sytuacji (mama w piaskownicy), wtedy gdy zdrowie nie pozwala nosić obcasów, wtedy gdy idziemy na spacer, wtedy, gdy jesteśmy bardzo aktywne w ciągu dnia (dziecko w przedszkolu, praca w terenie, zakupy po pracy).

Cieszę się, że mokasyny przestają kojarzyć się z ciotkowatym wyglądem i disco polo lat 90tych. Moje klientki coraz częściej sięgają po nie jako alternatywę do wszechobecnych balerin. Bo oczywiście baleriny rządzą, jeżeli chodzi o wybór płaskich butów do codziennych zestawów.

Okazuje się jednak, że nie zawsze udaje nam się je dobrze wybrać, odpowiednio zestawić. Baleriny są tak powszechne, że czasem można się zagubić, gdzie tak naprawdę pasują. Czy tylko na spacer? Czy można ubrać je na oficjalną imprezę? Na rozmowę w sprawie pracy?

Odpowiadam na te wszystkie pytania w dzisiejszym video poradniku.

Zapraszam: Jak nosić baleriny?

Jeżeli chcesz odkryć więcej informacji na temat fasonów spodni, ale również bluzek, spódnic, sukienek, mam dla Ciebie coś więcej. Chcę zaprosić Cię do zapoznania się z kursem online Kod Sylwetki.

Kurs jest skierowany do kobiet, które szukają informacji o tym, jak dobrać KAŻDY element ubioru do swojego ciała: nakrycia głowy, biżuterię, dekolty, rodzaje rękawów, nogawek, długości spodni, rodzaje butów, torebek. Uff, jest tego sporo. Wejdź tutaj, aby zapisać się na listę osób zainteresowanych dołączeniem do kursu i móc otrzymać go w niższej cenie.

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.