fbpx

Inspiracje dla sylwetki E

Porady sylwetkowe

Dzisiaj przedstawiam inspiracje dla sylwetki E.

Jeśli nie wiesz, jaką sylwetką jesteś to zapraszam do profesjonalnego określenia sylwetki lub serii wpisów na blogu. Zacznij tu: Typy kobiecych sylwetek, a potem przenieś się tu: 10 przykazań dla każdej sylwetki.

Sylwetka E jest problematyczna w ubiorze ze względu na małą dostępność ubrań (zwłaszcza stacjonarnie) z linii dedykowanym kobietom o drobnej sylwetce. Cechy charakterystyczne to wzrost poniżej 160 cm, brak widocznego wcięcia w talii, mały biust, mała pupa, wąskie biodra. Jest to sylwetka proporcjonalna. Jak więc w ciekawy sposób wystylizować sylwetkę E, by dodatkowo jej nie skrócić, nie przebrać i wydobyć atuty?

Inspiracje stylizacyjne:

Pierwsza moja propozycja to inspiracja na miejski spacer, na szybkie zakupy lub wycieczkę.

[kurtka, bluza, spodnie, buty, torebka, rękawiczki, czapka]

W drugiej stylizacji wykorzystano zestaw kamizelki i spodni jeansowych. Stworzona w ten sposób pionowa linia stylizacyjna optycznie wydłuża sylwetkę. Do zestawu dodano golf, beret i torebę w mocnym kolorze. Jako okrycie wierzchnie proponuję krótki płaszcz z wiązaniem.

[golf, botkitorebka, kamizelka, spodnie, czapka]

Trzecia inspiracja to bardzo proste zestawienie do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi. Wykorzystano tutaj koszulę z naszytym gorsetem, który tworzy piękne wcięcie w talii oraz materiałowe cygaretki.

[bluzka, spodnie, torebka, buty, kolczyki, płaszcz]

Czwarta stylizacja została stworzona z myślą o świątecznej uroczystości rodzinnej. Delikatna sukienka, w subtelny wzór, z wiązaniem w talii pozwoli sylwetce E czuć się świeżo i kobieco. Do tego równie delikatne i odpowiednio proporcjonalne dodatki pozwolą osiągnąć stylizacyjny sukces na tego rodzaju okoliczności.

[sukienka, torebka, buty, kolczyki]

Podsumowując:  Elementy, które z pewnością będą korzystne dla Twojej sylwetki:

Jeśli podobają Ci się inspiracje i chcesz zgłębiać swoją wiedzę i umiejętności w zakresie doboru dla siebie ubrań idealnych  to zapraszam Cię do KLUBU STYLOWYCH KOBIET. 

Czym jest Klub Stylowych Kobiet? Klub Stylowych Kobiet to trwający 3 miesiące program edukacyjny działający w oparciu o model subskrypcyjny. Działa w systemie online i jest prowadzony przez dwie stylistki z Zespołu Kod Stylu: Aleksandrę Frątczak-Biś i Paulinę Budek. Dołączenie do Klubu daje Ci konkretne korzyści: zwiększenie wiedzy odnośnie odpowiednich fasonów, stylów, kolorów. Inspirację, jak korzystać z mody, a nie tylko użytkować ubrania. Wszystko po to, aby zawartość szafy miała odpowiednią ilość ubrań w takich fasonach i kolorach, które pasują Tobie, czyli KONKRETNEJ osobie. Niestety prowadząc bloga, trudno jest wiedzę personalizować. To właśnie robimy w Klubie!

Co czeka na Ciebie w Klubie? ➡USŁUGA ➡DYŻUR STYLISTKI ➡WEBINARY ➡GRAFIKI UŁATWIAJĄCE ŻYCIE ➡ENCYKLOPEDIA KROJÓW ➡ENCYKLOPEDIA STYLÓW ➡ZNIŻKI ➡GRUPA NA FACEBOOKU

 

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.