Dobierz wzory do sylwetki

Porady sylwetkowe Opublikowano: środa, 20 września 2017

Kwiaty, kółka, prążki, paski

Wzory można nosić dobrze albo … lepiej ich nie nosić.
Wzorzyste ubrania mają to do siebie, że pomagają nam oszukiwać oko. Powiększają, odwracają uwagę, przyciągają ją tam, gdzie trzeba. Wydłużają, przecinają. Warto więc poznać ich język.

Wiele kobiet przychodząc na spotkanie ze mną mówi: nie lubię/ nie umiem nosić wzorów, zawsze wybieram gładkie ubrania. Fakt: są wzory, które lepiej lub gorzej pasują różnym typom urody/ różnym osobowościom. Nie każda kobieta może dobrze nosić kwieciste sukienki czy kontrastowe pasy. Trzeba jednak rozdzielić dwie kwestie, które dotyczą tematu: dobierz wzory do sylwetki. Jedna z nich to wybór wzoru do preferowanego stylu, drugi to dobranie go do sylwetki. Pierwszą ciężko ubrać w krótki video poradnik (chociaż, gdyby się bardzo sprężyć…), drugą już jak najbardziej.

Przygotowałam dzisiaj dla Was video poradnik, w którym opowiadam, jak dobrać wzory do typu sylwetki. Zobacz co zrobić, aby wyglądać na wyższą, niższą, mniejszą, większą, zatuszować brzuszek poprzez nadruk w odpowiednim miejscu.

Dobierz wzory do sylwetki z najnowszym video poradnikiem

Jeżeli masz trudność z określeniem swojego typu sylwetki, czytaj dalej!

Pomogę Ci w tym przez Internet. Wystarczy, że zrobisz sobie zdjęcia!
Skorzystaj z usługi określenia typu sylwetki, szczegóły znajdziesz tutaj.

Dlaczego warto to zrobić? Oto najważniejsze powody:

➕ Określę nie tylko typ sylwetki, ale też jej atuty. Będziesz świadoma, gdzie najlepiej przyciągać uwagę ubraniem i dodatkami.

➕ Już więcej nie będziesz musiała zastanawiać się, czy się dany fason do Ciebie pasuje. Nauczysz się dzięki temu robić bardziej udane zakupy.

➕ Będziesz wiedziała, na jakie treści w moich poradnikach, książkach i kursach online są dla Ciebie najważniejsze. Dowiesz się, jakie rozwiązania nie są dla Ciebie. Dzięki temu nie będziesz już popełniała błędów sylwetkowych.

Zamów spotkanie tutaj

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.