Dobierz wzory do sylwetki

Porady sylwetkowe Opublikowano: środa, 20 września 2017

Kwiaty, kółka, prążki, paski

Wzory można nosić dobrze albo … lepiej ich nie nosić.
Wzorzyste ubrania mają to do siebie, że pomagają nam oszukiwać oko. Powiększają, odwracają uwagę, przyciągają ją tam, gdzie trzeba. Wydłużają, przecinają. Warto więc poznać ich język.

jak nosić wzory?

Wiele kobiet przychodząc na spotkanie ze mną mówi: nie lubię/ nie umiem nosić wzorów, zawsze wybieram gładkie ubrania. Fakt: są wzory, które lepiej lub gorzej pasują różnym typom urody/ różnym osobowościom. Nie każda kobieta może dobrze nosić kwieciste sukienki czy kontrastowe pasy. Trzeba jednak rozdzielić dwie kwestie, które dotyczą tematu: dobierz wzory do sylwetki. Jedna z nich to wybór wzoru do preferowanego stylu, drugi to dobranie go do sylwetki. Pierwszą ciężko ubrać w krótki video poradnik (chociaż, gdyby się bardzo sprężyć…), drugą już jak najbardziej.

Przygotowałam dzisiaj dla Was video poradnik, w którym opowiadam, jak dobrać wzory do typu sylwetki. Zobacz co zrobić, aby wyglądać na wyższą, niższą, mniejszą, większą, zatuszować brzuszek poprzez nadruk w odpowiednim miejscu.

Dobierz wzory do sylwetki z najnowszym video poradnikiem

Jeżeli chcesz odkryć więcej informacji na temat fasonów spodni, ale również bluzek, spódnic, sukienek, mam dla Ciebie coś więcej. Chcę zaprosić Cię do zapoznania się z kursem online Kod Sylwetki.
Już w czerwcu 2019 rusza jego kampania promocyjna. Skierowany jest on do kobiet, które szukają informacji o tym, jak dobrać KAŻDY element ubioru do swojego ciała: nakrycia głowy, biżuterię, dekolty, rodzaje rękawów, nogawek, długości spodni, rodzaje butów, torebek. Uff, jest tego sporo. Wejdź tutaj, aby zapisać się na listę osób zainteresowanych dołączeniem do kursu.

Gdy tylko pojawi się kampania promocyjna, natychmiast Cię o tym poinformujemy.

Komentarze

Blog

Czytaj także...

Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.