fbpx

Bluzki, które ukryją brzuch

Porady sylwetkowe

Jak ukryć brzuch? Bluzką! Tak, są takie bluzki, które Ci w tym pomogą.

Zanim kilka propozycji i porad jak ukryć brzuch, odpowiedź na pytanie: w jakich typach sylwetek możemy znaleźć odstający brzuszek? Prawie u wszystkich. Nie będą miały go najczęściej sylwetki I oraz E, natomiast reszta lubi gromadzić tam tkankę tłuszczową (lub zmiany po ciąży/ operacji). Nie wiesz, jakim jesteś typem sylwetki, a interesuje Cię ten temat? Kliknij tutaj.

Jakie bluzki pomagają ukryć brzuch?

Te zakończone gumką opierającą się na biodrach/ podbrzuszu lub na tyle luźne i lejące, aby mogły być włożone do środka i lekko zbluzowane. Te z gumką opierając się na biodrach/ spodniach/ spódnicy, bluzują powyżej. Efekt – nie opinają brzucha na boczkach, wałeczkach i oponkach. Pozwolą też ukryć początkową ciążę lub brzuszek po-ciążowy.

Zamiast gumki może być wiązanie, szycie, fantazyjne zamotanie/ złapanie nitką. Szukaj takich propozycji u producentów lub kombinuj sama!

Ważny jest materiał!

Bluzki, które odpowiedzą na pytanie: jak ukryć brzuch, są zazwyczaj wykonane z miękkiej, lejącej tkaniny, która oprócz efektu zbluzowania, pięknie układa się w talii, podkreślając ją (ale nie opinając!) lub tworząc iluzję większego wcięcia w talii (tego chcemy!.

Najgorszą opcją, która zamiast ukryć brzuch, wyeksponuje go, są opinające i przyległe materiały. Wąskie szycie, elastyczny materiał i dramat gotowy 😉 zaczynasz wyglądać jak ludzik Micheline 😉 Unikaj obcisłych gór jak ognia, one niestety nie sprawdzają się dla większości z nas.

Oto nasze propozycje:

Bluzka 1, bluzka 2, bluzka 3,

bluzka 4, bluzka 5, bluzka 6,

bluzka 7, bluzka 8, bluzka 9,

bluzka 10, bluzka 11, bluzka 12,

bluzka 13, bluzka 14, bluzka 15.

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Letnie nakrycia głowy

Letnie nakrycia głowy

Letnie nakrycia głowy są potrzebne z dwóch powodów! Po pierwsze chronią naszą głowę przed słońcem, a po drugie potrafią nieźle podkręcić stykówkę! Zapraszam na wideo poradnik lub/i zapoznanie się z jego luźną transkrypcją.   Nakrycia głowy potrafią nadać stylizacji zupełnie różnego wymiaru, (...)

Czytaj więcej

Palety dla 12 typów urody

Analiza kolorystyczna to zupełnie nowy temat dla Ciebie? Zacznij od wpisów w tym miejscu >> Chcesz skorzystać z małej ściągawki i poznać palety 12 typów urody? Sprawdź, czym różnią się od siebie i zobacz, czy znajdziesz wśród nich swoje ulubione kolory. Jeżeli (...)

Czytaj więcej
Ubrania z muślinu

Ubrania z muślinu

Czy masz w swojej szafie ubrania z muślinu? Latem, oprócz lnu uwielbiam i gorąco polecam do przetestowania ubrania wykonane właśnie z tego materiału! Co to jest muślin? Muślin to najczęściej tkanina bawełniana, która cechuje się gofrowaną, pofalowaną strukturą. Jest bardzo delikatna (...)

Czytaj więcej
Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.