fbpx

Asystentka

ZATRUDNIAMY!

Zespół Kod Stylu poszukuje asystentki, czyli osoby, która będzie wspierać nasze działania. To stanowisko administracyjno-techniczne połączone z kontaktem z Klientami. Praca nie jest pełnoetatowa, zajmuje na ten moment około 4 godzin dziennie.

Mieszkam w Gliwicach i preferuję osobę, która również jest z okolicy. Jeżeli chcesz pracować w biurze, mamy takie w centrum miasta. Nie mam jednak nic przeciwko pracy zdalnej. Możesz pracować hybrydowo: trochę zdalnie, trochę z biura.

Co będziesz robić?

Czego od Ciebie oczekuję?

O nas

Dziś pracujemy we trójkę: ja, czyli Aleksandra założycielka, Alicja, która wspiera mnie w wykonywaniu analiz kolorystycznych online i Paulina, druga stylistka w zespole.

Wszystkie nasze działania znajdziesz na tej stronie.

Jak się zgłosić?

Napisz coś o sobie i dlaczego uważasz, że pasujesz do zespołu. Nie interesuje mnie Twoje CV. Super, jeżeli masz doświadczenie w pracy z WordPressem i Canvą, ale jeżeli nie, nauczymy Cię wszystkiego.

W odpowiedzi napisz proszę, jaka forma współpracy jest dla Ciebie najbardziej korzystna: umowa o pracę, umowa zlecenie czy B2B. Dodaj również klauzulę zgody na przetwarzanie danych osobowych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę Aleksandra Frątczak-Biś Osobista Stylistka w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Na zgłoszenia czekam do 4 lipca 2021.

Jeżeli stwierdzimy, że możesz do nas pasować, dostaniesz ode mnie listę mini zadań do zrobienia, abym mogła strawdzić Twoje działania w praktyce.

Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.