Świętujemy 5 lat firmy

Inspiracje Opublikowano: poniedziałek, 22 października 2018

Z tej okazji mam dla Ciebie prezent. Szczegóły na dole 🙂

Dzisiaj mija piąta rocznica rejestracji mojej firmy: 22 października 2013 pełna nadziei pobiegłam do stosownego urzędu. Do tego dnia przygotowywałam się wcześniej przez prawie 3 lata, szkoląc się, ćwicząc, budując swoją markę. Czasem mam wrażenie, że przygotowywałam się do tego dużo dłużej: przez wszystkie lata pracy w innych branżach, w innym kraju, z różnymi osobami i na różnych stanowiskach. Stworzyłam sobie idealne miejsce pracy.

Dlaczego jest dla mnie idealne?
Uwielbiam:
– rozwój, a bycie przedsiębiorcą daje niesamowite pole do popisu w tym zakresie.
– ludzi, ciekawią mnie.
– uczyć, uświadamiać, pomagać, to moja misja życiowa.
– niezależność i wolność, które daje mi praca na własny rachunek.
–  widzieć piękno, a moja praca jest nim ciągle wypełniona (i nie mam na myśli tylko ubrań).

 

W trakcie swojej pracy złożyło się tak, że w naturalny sposób większość moich porad była kierowana do kobiet. Czy taki był plan i sprytna strategia marketingowa? Nie! Zauważyłam po prostu, że kobiety nie widzą w sobie tego piękna, które widzę ja i nie potrafią go wyciągnąć na światło dzienne.

Moja misja zawodowa to uczyć i uświadamiać.
Dlatego napisałam dwie książki, dlatego powstały trzy kursy online, dlatego co miesiąc prowadzę bezpłatny webinar, dlatego założyłam internetowy Klub Kod Stylu, aby móc dowozić jeszcze więcej treści do osób zainteresowanych.

Uświadamianie to jednak nie tylko wiedza teoretyczna, ale też praca na delikatnej materii poczucia bycia atrakcyjną. To jest dla mnie najważniejsze, reszta to narzędzia do podkręcania tej atrakcyjności.

Dzisiejszy dzień będzie z jednej strony standardowy, z drugiej zupełnie wyjątkowy. Rano spotkam się z Klientką z Warszawy na zakupach, a po południu pewnie odpowiem na otrzymane wiadomości. Jego wyjątkowość będzie polegała na tym, że będę chodzić uśmiechnięta od ucha do ucha. Cały dzień będę myśleć o Was: wszystkich osobach, dzięki którym istnieję zawodowo. Osobach, które czytają moje książki, oglądają materiały video, piszą pytania gdzie tylko się da, spotykają się podczas usług indywidualnych czy szkoleń.
Dziękuję, że jesteście. Bez Was nie byłabym tu, gdzie jestem.

Będę również wdzięczna za mój zespół: Karolinę i Alicję, które wspierają mnie na różnych frontach. Karolina to moja prawa ręka – działa wszędzie tam, gdzie trzeba. Alicja odwrotnie – dołącza do nas od czasu do czasu, aby wspomóc mnie przy analizach kolorystycznych online. Bez nich dalszy rozwój mojej firmy byłby niemożliwy. Love!

Zaplanowałam więc na dziś nastrój urodzinowy. Będę świętować!

Wieczorem spotykam się z moją serdeczną koleżanką po fachu Kaliną, aby wspólnie celebrować 5 letni Kod Stylu. Spotkamy się na kolacji, będziemy jeść i zapewne pić Procecco.

Chciałabym też zaprosić do świętowania Ciebie – każdą osobę, która czyta ten artykuł. Czym więcej osób, tym weselej 😉 Oczywiście na spotkaniu wieczornym wszyscy się nie zmieścimy, ale… mogę podarować Wam prezenty.

 

Z okazji urodzin mam dla Was zniżkę na produkty online dostępne w moim sklepie (czyli kursy: Atrakcyjna Ty i Kod Stylu oraz e-book Ubierz się w kolor. Tajniki analizy kolorystycznej, których jestem wydawcą). Nie trzeba wpisywać żadnych kodów promocyjnych, wystarczy kliknąć w podane linki i cieszyć się obniżką 50%!
Promocja ma oczywiście ramy czasowe i kończy się w środę 24 października o 23:59.

Linki do produktów

Znajdziesz tutaj: kursy online oraz e-book.

Dla kogo przeznaczone są produkty?

Ebook Ubierz się w kolor. Tajniki analizy kolorystycznej
Dla każdej kobiety, która szuka swoich kolorów. To książka o nowoczesnym systemie analizy kolorystycznej oparta o 12 typów urody.

Kurs online Atrakcyjna Ty
To cyfrowa wersja warsztatów, które cyklicznie prowadzę w Gliwicach.
Nauczysz się definiować swoją atrakcyjność i zaczniesz swoją przygodę z budowaniem stylu. Nauczę Cię, jak robić przegląd szafy.

Kurs online Kod Sylwetki
To produkt dla spragnionych więcej. Omawiam w nim kobiece ciało od stóp do głów tłumacząc jak dobierać różne elementy garderoby: biżuterię, nakrycia głowy, dekolty, rękawy, taliowanie, fasony spódnic, spodni, buty, torebki.

Komentarze

Blog

Czytaj także...

Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.