Występ w TVN Style i warsztaty w Edynburgu

Inspiracje

Dowiedziałam się, co jest ważne w studio telewizyjnym.

Luty był mnie mnie gorącym miesiącem i chciałabym podzielić sie z Wami dwoma najbardziej emocjonującymi wydarzeniami. Występ w telewizji i pierwsze zagraniczne warsztaty.

Ponad miesiąc temu zadzwoniła do mnie przemiła Pani, która przedstawiła się jako redaktor Stylowego magazynu (TVN Style). Zostałam zaproszona jako ekspert od analizy kolorystycznej. Miałam rozmawiać z Agnieszką Szulim o doborze kolorów, prezentując swoje teorie na modelkach. Jak wyszło, możecie zobaczyć 21 marca 2015 – sama czekam z ogromnym podekscytowaniem.

Stylowy magazyn TVN Style Agnieszka Szulim

Nagranie przebiegło w cudnej atmosferze, ale…
Nie obyło się bez wpadek. Po wejściu do studia okazało się, że mam bluzkę w kolorze kanapy i nie wygląda to najlepiej 😉 Zaczęła się walka z czasem, w której dopomogła mi koleżanka po fachu, Kalina, robiąc błyskawiczne zakupy w pobliskiej galerii.
Byłoby jednak za dobrze, gdyby okazało się, że to jedyna niespodzianka, która mnie czekała. Moje szpilki zamieniły się w superpoślizgowe buty, gdy tylko wkroczyłam na teren nagrania. Nie byłam w stanie zrobić kroku! Nie pomogło podklejanie taśmą, na szczęście uratowały mnie buty jednej z modelek. Uff, można było zacząć nagranie. Wygląda na to, że naprawdę lubię mówić. Nawet pod presją kamer.
Lekcja na przyszłość: idąc do studia bierz kilka zestawów ubrań, gdyby jeden okazał się być niekompatybilny z otoczeniem. Pamiętaj, że jest tam gorąco. Wróć. UPALNIE! Lampy i emocje robią swoje. Trzymajcie kciuki za mój debiut w TVNie i oglądajcie program 21 marca 🙂

Edit: Nagranie jest już dostępne online. Kliknij tutaj i obejrzyj.

 

Zaraz po nagraniu i wesołym obiedzie wyruszyłam do Edynburga, gdzie następnego dnia czekały mnie warsztaty dla kobiet. Wspaniała energia, cudowne prelegentki, organizatorki przygotowały wszystko na tip-top. Dwa następne dni to 5 przeprowadzonych analiz kolorystycznych i zakupy.
Edynburga nie widziałam wiele, ale był to wspaniały czas. Mam nadzieję, że uda mi się tam wrócić w najbliższej przyszłości.

Edynburg

Edynburg

Edynburg

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.