fbpx

Klapki i sandały 2020

Inspiracje

Jakie są najważniejsze trendy na lato 2020 w kategorii klapki i sandały?

Kwadratowe przody (zarówno w jednej i drugiej kategorii) oraz trend butów ciężkich, które nawiązują do sportowych lub zwanych uroczo po angielsku daddy’s sandals.

Poniżej znajdziesz propozycje zarówno jednego, jak i drugiego trendu. Podzielone na kategorie: sandały i klapki. Trochę propozycji na obcasie, trochę płaskich.

Klapki i sandały 2020

Muszę przyznać, że trend na ostre, kwadratowe noski tak bardzo kojarzy mi się ze szkołą podstawową (średnia trochę też), że aż łezka się w oku kręci 😉 Jest spora szansa, że moje pierwsze „dorosłe” buty takie były 😅 Uwielbiam sandały i klapki z delikatnymi, cienkimi paskami, dodają stylizacji lekkości oraz subtelności. Czy kwadratowe czubki mi przeszkadzają? Nie, uważam, że są ciekawym elementem w prostym obuwiu.

Co z modą na ciężko wyglądające sandały czy klapki?

Lubię bardzo Birkenstocki, sprawdzają mi się na każdym wyjeździe, ponieważ mogę w nich zrobić duuużo kilometrów bez szkody dla stóp. Wiele moich klientek nosi je jako kapcie, w domu, ponieważ są mega wygodne. Cieszę się bardzo, że teraz nosi się je do wszystkiego! Ale nie wszystkie modele wchodzące w ten trend mnie przekonują (np. sandały nr 19). Wiem jednak, że nie wszystko, co modne, co wykorzystywane musi mi się podobać 😉 Jestem bardzo ciekawa Twojego zdania!

Pamiętaj jednak, że zanim poklikasz i kupisz (lub pobiegniesz do sklepu), sprawdź, czy to na pewno rozwiązanie dla Ciebie. Czy obecne trendy pasują do Twojego stylu. Jeżeli ten temat nie jest dla Ciebie jest jeszcze niezbadany, zapraszam! Znajdź swój styl ze mną 🙂

Propozycja 1, propozycja 2, propozycja 3,

Kolejno: propozycja 4, propozycja 5, propozycja 6,

Propozycja 7, propozycja 8, propozycja 9,

Propozycja 10, propozycja 11.

Sprawdź też: klapki 1, klapki 2, klapki 3,

Kolejno: klapki 4, klapki 5, klapki 6,
sandały

Następne: klapki 7, klapki 8, klapki 9,
sandały

klapki 10, klapki 11, klapki 12,

klapki 13, klapki 14, klapki 15,
sandały

Na koniec: klapki 16, klapki 17, klapki 18.
sandały

sandały 12, sandały 13, sandał 14,
sandały
Zobacz: sandały 15, sandały 16, sandały 17,
sandały

Sprawdź: sandały 18, sandały 19, sandały 20.
sandały

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.