fbpx

Jak dodatkami zmienić stylizację?

Inspiracje

Zapraszam Cię dzisiaj na poradnik wyjątkowy, ponieważ nie jest poradnikiem, jest webinarem. Tematyka: JAK DODATKAMI ZMIENIĆ STYLIZACJĘ.

Dlaczego pokazuję Ci taki długi materiał? Wszystko związane jest z kampanią promocyjną Klubu Stylowych Kobiet. W klubie oprócz tego, że wydarza się bardzo dużo ciekawych rzeczy, to wydażają się też comiesięczne webinary o tematyce ustalonej wspólnie z uczestniczkami Klubu.

Dzisiaj właśnie chciałabym pokazać Ci (uchylić rąbka tajemnicy), jaką formę mają webinary w Klubie i czego możesz się tam dowiedzieć.

Nagranych webinarów jest w Klubie całe mnóstwo, po dołączeniu do Uczestniczek nie czekają Cię tylko trzy webinary poprzez trzy miesiące obecności w klubie, ale czeka cię nadr obienie całego 2021 roku!

Za moment obejrzysz webinar. I co ciekawe wcale nie poprowadzony przeze mnie, tylko przez Paulinę Budek, która jest drugą stylistką w zespole kod stylu i czasem też udziela się webinarowo w Klubie.

Jak dodatkami zmienić stylizację, to bardzo ciekawy temat. Klubowiczki same go zaproponowały i głosowały na niego. W Klubie przez 12 miesięcy odbyło się 21 webinarów! Omawiałyśmy stylizowanie sylwetek plus size. Był webinar dla sylwetek niskich i drobnych oraz wysokich i szczupłych. Prowadziłyśmy warsztaty jak szukać inspiracji na Pinterest. Nagrałyśmy spotkanie o tym jak sprzedawać i kupować ubrania z drugiej ręki. Listę wszystkich tematów znajdziesz w pliku do pobrania w linku poniżej.

Także zanim zaczniesz oglądać materiał, wejdź koniecznie na stronę Klubu!

Dołącz do Klubu Stylowych Kobiet. Zapisy zamykamy 31 marca 2022!

Komentarze

Kategorie

Blog

Czytaj także...

Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.