Propozycje weselne

Inspiracje Opublikowano: czwartek, 5 lipca 2018

Sukienka na wesele

W tym roku będę się bawić na dwóch weselach. Jedno będzie pod koniec sierpnia, drugie: w połowie września. Każde z nich będzie w innym klimacie, w innym stylu i na innych zasadach. Na pewno będę pokazywać się w kreacjach na moim koncie na Instagramie. Obserwujesz moje konto? Kliknij tutaj.

Do końca sierpnia jeszcze daleko, ale ja lubię być przygotowana wcześniej i już zaczynam poszukiwania kreacji idealnej. Muszę mieć trzy różne zestawy, bo jedno z wesel jest dwudniowe. Mam już jedną sukienkę, byłam w niej na zeszłorocznym weselu, muszę więc upolować dwie.

Wspominam cały czas: sukienka na wesele, ale tak naprawdę mam na myśli: kreacja na wesele. Bo przecież może to być sukienka, a może być kombinezon, spodnie z bluzką, czy nawet garnitur. Ja lubię sukienki i kombinezony, więc moje poszukiwania na tym się skupią 🙂

Dzisiaj przygotowałam dla Was kilka propozycji zestawów, które wpadły mi w oko podczas przeglądania stron www. Każdy do kupienia teraz, każdy opisany typem sylwetki i typem kolorystycznym. Założeniem jest cały zestaw. Czasem, gdy wymienisz jeden z elementów, inny typ kolorystyczny będzie mógł wybrać całość. Jeżeli masz pytania o konkretne rzeczy wskazane poniżej, pytaj śmiało w komentarzu.

Zaczynamy! Misja: kombinezon/ sukienka na wesele.

Zestaw idealny dla Jasnego Lata, sylwetki S, A, E
Kupuję, kupuję, kupuję
zestaw weselny

Zestaw idealny dla Chłodnego Lata, po zmianie dodatków na ciemniejsze dla: Chłodnej Zimy, Czystej Wiosny. Sylwetka: S, X, H, T.
Kupuję, kupuję, kupuję
zestaw weselny

Ta sukienka może porazić większość typów kolorystycznych, ale Czysta Wiosna, Czysta Zima super się obronią. Myślę, że niejedna Chłodna Zima może dać radę 🙂 Jaka sylwetka? Polecam dla S, H, I. Sylwetka E musiałaby ją skrócić. Sylwetka A w małym rozmiarze też mogłaby się z nią polubić
Kupuję, kupujękupuję,zestaw weselny,

Sukienka z tego zestawu będzie idealna dla Jasnego Lata, Zgaszonego Lata, Jasnej Wiosny. Ciemne/ żywe dodatki obejmą trochę słodyczy. Polecam dla sylwetki S, H, E, A.
Kupuję, kupuję, kupuję
zestaw weselny

Ten ciemny róż zachwyca wiele kobiet. Jednak czarne wykończenie nadaje zestawowi kierunek. Ciemna Zima, Czysta Zima, Chłodna Zima super będą czuły się w nim super. Sylwetka: O, S, T, A
Kupuję, kupuję, kupuję

zestaw weselny

Po tę sukienkę powinny sięgnąć dziewczyny o ciepłej urodzie: Ciepłe Wiosny, Ciepłe Jesienie, Ciemne Jesienie, Czyste Wiosny. Ciemne buty będą kierowały cały zestaw bliżej jesieni, wiosny powinny wybrać jaśniejsze opcje. Całość sprawdzi się u sylwetki S, E, I, T, małych rozmiarowo A.
Kupuję, kupuję, kupuję
zestaw weselny

To jest sukienka kameleon! W zależności od wybranej góry, polecam ją dla sylwetki A, S, I, E, T. Kolorystycznie sprawdzi się u Jasnego Lata, Chłodnego Lata, Zgaszonego Lata, Jasnej Wiosny.
Kupuję, kupuję, kupuję,
zestaw weselny

Zestaw dla fanek praktycznych rozwiązań. Sukienka sprawdzi się nie tylko na weselu, ale też w biurze. Dodatki zmienią ją nie do poznania. Granatowa sukienka sprawdzi się prawie w każdej szafie, a cały zestaw polecam dla Ciemnej Jesieni, Ciemnej Zimy, Zgaszonej Jesieni z ciemniejszymi włosami. Sprawdzi się w przypadku sylwetki E, I, E, A.
kupuję, kupuję, Kupuję

zestaw weselny

Czy wiesz, że co poniedziałek możesz otrzymywać na swoją skrzynkę linki do wyszukanych przez Zespół Kod Stylu ubrań i dodatków? Z opisem, do jakich sylwetek i typów kolorystycznych pasują. Wystarczy dołączyć do Klubu Kod Stylu!

W artykule wykorzystano materiały ze sklepów internerowych: Neścior skórzane buty damskie, Answear, Gerry Weber, Zalando, Mosquito, DaWanda, Emoi, Orsay.

Komentarze

Blog

Czytaj także...

Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.