Bronde – zafarbuj inaczej

Inspiracje Opublikowano: środa, 27 lipca 2016

Bronde – takie proste, a takie efektowne

Podczas spotkań z klientkami często dostaję pytania o fryzury. Jak wybrać kolor włosów, cięcie. Z grzywką czy bez. Krótkie czy długie. Cieniować czy nie. Nie na wszystkie pytania mogę odpowiedzieć, ponieważ nie jestem fryzjerką i nie znam się na wielu aspektach pracy z włosami. Natomiast znam się na tym, co ładnie wygląda! Chętnie doradzę, jaki kształt i kolor włosów będzie atrakcyjny, ale to fryzjer zadecyduje, czy Twoje włosy będą dobrze się sprawować w danej propozycji.

Na pewno miałaś tę przygodę z włosami: wychodzisz od fryzjera, każde odbicie w lustrze mówi Ci jaka jesteś piękna. Myjesz włosy i pojawia się dramat: nie da się ich ułożyć! Po 30 minutach ze szczotką i suszarką dajesz za wygraną. Przecież nie będziesz tak robić co rano. Fryzura owszem była piękna, ale nie dla Twoich włosów.
Uważnie więc dobieraj fryzjera, który zanim wyczaruje fryzurę marzeń, dopyta o kilka spraw, poprzygląda się porządnie i odradzi, jeżeli pomysł jest nietrafiony.

Uważaj też na farbowanie: nie każdemu jest pięknie w kruczoczarnych lokach czy platynowych blondzie.


Kobiety uwielbiają farbować włosy. Wiem, bo sama do nich należę ;) Cudujemy, eksperymentujemy, sprawdzamy, w czym będzie super. Czasem chcemy przestać i wrócić do swojego naturalnego koloru włosów. Czasem chcemy coś urozmaicić, ale nie za dużo i żeby wyglądało naturalnie.

Mam dzisiaj propozycję, która mnie osobiście zachwyca. Niestety sama nie mogę skorzystać, bo trzeba mieć długie włosy ;)

Bronde – coś pomiędzy brązem a blondem

Dla mnie bomba: fryzura słoneczna, delikatna, dodająca objętości. No i odrosty nie straszą jak przy całościowym rozjaśnianiu ;)

Od bardzo ciemnego brązu do bardzo jasnego blondu. Propozycji jest wiele, warto dobrać do swojego naturalnego koloru włosów. Idź z tym postem do fryzjera, dobierzecie najbardziej optymalną wersję.

Umów się na metamorfozę.

 

bronde


bronde

bronde

 

bronde

2

bronde

bronde

Komentarze

Blog

Czytaj także...

Strona korzysta z informacji przechowywanych w plikach cookies w celach funkcjonalnych oraz statystycznych.